Widok

Strzałka do skrętu w prawo - Jaśkowa Dolina

Motoryzacja Wrzeszcz Temat dostępny też na forum:
Witam,

Po remoncie na Jaśkowej Dolinie i ulicy Grunwaldzkiej usunięto strzałkę dzięki której możliwym było włączenie się do ruchu (właśnie z Jaśkowej na Grunwaldzką).
Czy ktoś ma jakieś info na temat tego czy usunięto ją na stałe i czy w takim razie strzałki będą znikały ze skrzyżowań?

Dzięki i pozdrawiam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

dzieki rowerzystom strzałka zniknęła, ktoś martwił się o ich bezpieczeństwo - podobno rozważają jej powrót
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

mondry - Idź trollować na innych forach.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

nie, tu mi się podoba
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

A ja mam nadzieję, że strzałki będą dalej znikały. Zwłaszcza ta na skręcie z Batorego w Jaśkową, która w godzinach szczytu przyczynia się do zwiększenia korka na Jaśkowej w stronę Moreny, bo kierowcy wyjeżdżający z Batorego w prawo, dzięki strzałce mają praktycznie cały czas zielone. Druga sprawa, nie dosyć, że zapalają się nie wtedy, kiedy można by swobodnie wjechać na skrzyżowanie, tylko akurat wtedy, jak jadą samochody jadą, albo razem z zielonym dla pieszych.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

to że są źle synchronizowane to fakt, Kościuszki i skręt w Hallera od strony Chrobrego, zielona strzałka pojawia się wmomencie pojawienia się zielonego światła dla kierowców jadących hallera od strony Brzeźna, ale sam fakt ich istnienia jest na plus
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Na drogach Trójmiasta

PANEK (4 odpowiedzi)

Poszukuję osób poszkodowanych! przez firmę Panek, w ten czwartek w Gdańsku będzie nagrywany...

Мандат (3 odpowiedzi)

Witam, chcę wiedzieć, jaki procent jest doliczany do mandatu za parkowanie. Niedawno przypomniało...

[Gdzie?] Uzywane auto w miare uczciwie? (25 odpowiedzi)

Szukam uczciwego salonu w Trójmieście, gdzie mozna kupic uzywane auto i zostawic w rozliczeniu...

do góry