Widok

Strzały...

Ktoś się może nabijać, albo nie, ale często w godzinach wieczornych słychać w okolicach strzały. Raz widziałem racę sygnałową, ale to się dzieję notorycznie, także może ktoś coś wie na ten temat ? Jeśli to się nie zmieni, to sprawa zostanie popchnięta do odpowiednich służb. To tak jakby z kierunków leśnych dochodzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Kolbudach jest strzelnica jeśli jest cicho wieczorem i bezwietrznie to słychać strzały. Może to dziwne że aż tu dochodzą ale w linii prostej jest to mała odległość. Chyba że to chodzi o coś innego .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Też słyszymy te strzały. Do tego jakieś dzieciaki tam biegają krzyczą i się śmieją. Jakaś gra?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I znowu słychać te wystrzały, nie wiem czy to są petardy, czy co, ale cierpliwość się wyczerpała...

Standardowo - Sobota okolice 21 i w górę...

Strzały się niosą od strony ul. Wiosennej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakieś ustalenia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzisiaj znowu 2 wystrzały i to w środku nocy (o 00:30)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co w tym dziwnego? Lasy dookoła to ktoś poluje na zwierzynę. Mało tych sarenek i innych dzików czy lisów???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kiełpino Górne

Ekosfera (12 odpowiedzi)

Otoczenie inwestycji to jednorodzinna zabudowa oraz pełne zieleni tereny. Takie sąsiedztwo...

Pani do sprzatania domu (6 odpowiedzi)

Czy może mi ktoś polecić panią do sprzątania domu? Mieszkam w Kiełpinie Górnym i pilnie poszukuję...

do góry