Uważam, że nasza uczelnia tak jak każda szkoła posiada swoje dobre i złe strony. Zgadzam się z poprzednimi opiniami, że zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę nauczycieli akademickich z UG i nie tylko.To jest niekwestionowanym plusem. Wiadomo jedne zajecia sa bardziej ciekawe inne mniej. Ale nie podoba mi się, że nie ma u nas porządnej biblioteki. Niby jest ale co z tego jak nie ma w niej żadnych przydatnych ksiązek. Godziny otwarcia też mi nie odpowiadają. Ja studiuje zaocznie i w soboty biblioteka jest prawie zawsze zamknięta, chociaż według grafiku powinna być czynna. Moim zdaniem bibliteka powinna być bardziej wyposażona. Z książek które podają nam wykładowcy jako literatura pomocnicza nie ma prawie żadnej ksiązki jeśli chodzi o kierunek politologia. Człowiek musi na własną ręke biegać po bibliotekach i szukać potrzebnych matariałów. Mam nadzieje, że władze uczelni wkońcu zajmą się tym problemem. W końcu na co idzie cała kwota z naszego czesnego? A jeśli chodzi o panie z dziekanatu to jeśli zajdzie potrzeba pomogą i udzielą potrzebnej informacji.Zachęcam wszystkich do wyrażania swojej opini na temat szkoły. Pozdrowienia dla wszystkich studentów.