Widok

Studia MBA

Dobry wieczór, w zeszłym roku skończyłem studia logistyczne mam problem, ponieważ nie mogę znaleźć sobie pracy, która by mnie satysfakcjonowała finansowo dlatego postanowiłem nieco zwiększyć swoje kwalifikacje , aby znaleźć lepszą pracę, a także lepiej rozwijać się zawodowo.
Myślę o podjęciu nauki w MBA Wyższej Szkole Bankowej. Dużo czytałem o programie MBA i myślę,że ta szkoła pomoże mi w mojej karierze zawodowej przeglądałem ranking MBA w Polsce i mam zamiar podjąć naukę w Bydgoszczy.Czy ktoś z Was tam studiuje?Jak to wygląda w praktyce? Czy ta szkołą to dobry wybór?Pozdrawiam Was i czekam na opinie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja kończyłam WSB 2 lata temu i powiem Ci, że to szkoła dzięki której możesz zyskać po prostu papier. z MBA nie wiem jak to wygląda, możesz zaryzykować. W pracy i tak szukają po doświadczeniu a nie po papierze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oferta studiów MBA w Polsce jest coraz bogatsza. Programy MBA nadal są doskonałą szansą na szybszy rozwój kariery zawodowej. Aby dowiedzieć się więcej o studiach MBA, zachęcam do wejścia na stronę https://www.mbaportal.pl/pl-PL/mbaprogram/city/gdansk. Dostępna baza obejmuje również programy MBA w innych miastach w Polsce.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam te studia możliwości po ich skończeniu sa spore.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Inne

Dobry , tani adwokat trójmiasto (3 odpowiedzi)

Witam mam pytanie o rozwód. Chcemy z mężem się rozejść bez orzekania o winie , mamy majątek do...

Szukam dobrego adwokata od spraw spadkowych. (13 odpowiedzi)

Szukam dobrego adwokata od spraw spadkowych , który skutecznie działa .Z góry dziękuje za namiary .

Magazyn firmowy (11 odpowiedzi)

Dzień dobry, mam problem z Subiektem GT. Jak dodawać na stan produkty które sam produkuję? Do...

do góry