Widok

Studio Morena

Studio Morena powstaje przy ul. Rakoczego, w centralnym punkcie Moreny. Szybko dojechać można stąd zarówno do centrum Wrzeszcza, jak i do Śródmieścia Gdańska. Przyszli mieszkańcy niemal pod domem będą mieli przystanek tramwajowy i komunikację autobusową. Szybko można stąd dojść także na przystanek PKM. Rozbudowana dzielnica jaką jest Morena zapewnia dostęp do pełnej infrastruktury potrzebnej ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

o jezuu O.O brzydszych bloków nie dało się wymyśleć??
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 5

arkchitektoniczna kupa

"architekt" tego szkaradztwa powinien stracic prawo do wykonywania zawodu, a miejski urzednik nie powinien w ogole wydac pozwolenia na budowe . Wstyd, że w Gdańsku rządzi taka miernota!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

deweloper

Przy czym tu architekt? On robi co karze mu deweloper... A każdy chce jakoś zarabiać, a urzędnik nie ma prawa oceniać estetyki, tylko sprawdza czy jest zgodne z prawem,,,,
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

bloki pasują do tych komunistycznych

niby gdzie na rakoczego ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

prefabrykowane bloki z lat 70. przy tym co wyprawiaja dzis deweloperzy to ukojenie estetyczne. Przez takie budownictwo Morena zostanie doszczętnie zdegradowana.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

koło lidla / mc donalda
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Tamten teren ma Murapol
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Murapol ma przed Lidlem obok maca, Polnord wykupil teren miedzy inwestycja murapolu , kosciolem, lidlem a liniami wysokiego napiecia.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja pierdacze

gdzie oni chca wcisnac te 3 budynki? Ponadto kolo linii wysokiego napiecia sa dosc duze pagórki
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

linie wysokiego napiecia

Wszystkie linie wysokiego napiecia maja byc przesuniete/usuniete wg dewelopera wiec moze i nie bedzie tak najgorzej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

współczesny falowiec...przyszłym mieszkańcom gratuluję gustu
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jakie ceny ?

Czy ktos zna ceny jakie oferuje Polnord? Zaczynaja oferowac po dwie lazienki w mieszkaniach kolo 60 metrow. To duzy komfort, normalka na Zachodzie.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

cena

6500-7000/m2
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ceny od 6000 do około 6600, w celu zasięgnięcia więcej informacji polecam kontakt do Pana Adama, mail: adam.basiakowski@gmail.com lub tel 726 360 048, można dowiedzieć się również o innych inwestycjach Polnordu i nie tylko.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8

Trzeba dowiadywać się telefonicznie. Ja dzwoniłem w sprawie 2 różnych M2 o pow. 40 m2. Średnia cena to 6500 zł/m2.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Polnord to koszmar pod każdym względem...

Nie kupujcie mieszkań u tego dewelopera. Mieszkam w jednym z budynków na Myśliwskiej, wszystko było super póki nie odebraliśmy kluczy. Potem dramat. Podłoga wyżej niż dół okna balkonowego, krzywe ściany, elewacja pofalowana. Każda naprawa to droga przez mękę. Kontakt fatalny. Obiecują nie wiadomo co, oddają nic. Po pięciu latach nie mamy ogrodzenia, a zieleń w formie drzew i krzewów pozostała w fantazjach architektów na wizualizacjach jeśli nie liczyć dwóch metrowych patyków wbitych w ziemię. Nawet trawników nie ma normalnych, tylko na ziemię budowlaną wysypano czarną ziemię i zasiano trawę. Miejsca parkingowe wewnętrzne i zewnętrzne bardzo drogie a wąskie i ze słupami. W niektórych przypadkach nieużyteczne. Te miejsca parkingowe przed budynkiem, które miały być miejscami ogólnodostępnymi zostały w późniejszym procesie sprzedaży lokali usługowych dodane jako bonus. Tak więc w dzień pod klatką nie zaparkujesz bo miejsca ogólnodostępne są miejscami prywatnymi. Goście, którzy do Ciebie przyjadą też nie zaparkują bo nie mają gdzie. Do niektórych klatek zabrakło miejsca na chodnik więc idzie się po jezdni bo Polnord buduje na małych przestrzeniach. Upycha jak najwięcej się da. Niedoróbki budowlane temat rzeka. Nawet boku jednej ściany zewnętrznej nie zdążyli pomalować tylko zostawili betonową. Wszystko musieliśmy wykonać sami z pomocą administracji. Teraz Polnord w podziękowaniu za kupno ich wcale nie tanich mieszkań wysypuje nam pod oknami hałdę piachu wywożoną z budowy Waszego osiedla demolując całe otoczenie. Zniszczono okoliczną zieleń, połamano drzewa, wkroczono na teren aktywny biologicznie. Prace trwają od 7ej do 21ej, ciężki sprzęt i sterta piachu przypominają nam nieustannie o koszmarze zwanym firma Polnord. Motto tego dewelopera powinno brzmieć: chcesz mieć problemy kup mieszkanie w Polnordzie. Masakra!
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polnord nie potrafi dotrzymać umów
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moze wiecej szczegolow
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinie na temat inwestycji studio morena czy warto u tego dewelopera
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry