Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
masakra jezeli chodzi o wszystko(wykonanie,jakosc,obsluga) wątek zamknięty Jakiś czas temu robiłem tatuaz na klatce piersiowej i barkach, nie był to mój...
~Andy
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 sierpnia 2016

witam wątek zamknięty byłem i robi 2 dziary i ostani raz , ostanią Tomek zrobił byle jak musiałem...
~marek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 listopada 2015

profeska wątek zamknięty Zawitałem do Red Dragona zrobic sobie tatuaz, choc nie do konca byłem...
~bolek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 października 2015

polecam wszystkim Studio Tatuażu Red Dragon!!! wątek zamknięty gorąco wszystkim polecam to studio. Profesjonalna i miła obsługa, pomoc i...
~Dorota
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2015

MONIA;) - opinia wątek zamknięty TATUAZE PIERWSZA KLASA ROBILAM JUZ 4 JEDEN PRZERABIALAM I DZISIAJ IDE PO...
~MONIA;)
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 grudnia 2014

POLECAM!!! wątek zamknięty kilka dni temu wykonałam swój pierwszy tatuaż i jestem bardzo zadowolona, po...
~Monika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 października 2014

POPRAWKA dziargi wątek zamknięty Dobry tatuator,konkretny,zdecydowany,widac dobry ruch reki,sterylny i...
~Piotr-Niemcy
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 23 czerwca 2014

spoko koles wątek zamknięty Robi dobre dziary,przede wszystkim czyste, sterylne studio. Napewno wroce....
~ADI
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 maja 2014

mi się podoba wątek zamknięty co tu dużo mówić bylem u Tomka 4 razy i za każdym razem tatoo wychodziło...
~marcin
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 maja 2014

wróciłam :) wątek zamknięty tak jak mówiłam, wróciłam do studia po kolejne dzieło :) jestem mega...
~Gosia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 września 2013

MAXIOR DLA TOMKA wątek zamknięty Robiłem u Tomka pierwszy tatuaż, i jestem na maxa zadowolony. Wysłalem...
~DEX
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 czerwca 2013

cudenko wątek zamknięty Niedawno robiłam kwiata na łydce,super uwazam ze ten facet kocha to co...
~emcia29
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2013

Super!!! wątek zamknięty Robiłam swoj pierwszy tatuaż w tym studio.jestem bardzo zadowolona z efektów...
~Dominika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2013

pełna profeska wątek zamknięty Polecam gorąco! Pełen profesjonalizm, super dbałość o szczegóły! z całą...
~Gonia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 grudnia 2012

Super! wątek zamknięty Robiłam swój pierwszy tatuaż w tym studio,jestem bardzo zadowolona.Super...
~PauSzu
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 lipca 2012

Polecam wątek zamknięty To Moj pierwszy tatuaz i jak najbardziej polecam ten salon. Pelen...
~Asia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 lipca 2012

Polecam !!!! wątek zamknięty Tomek robił mi tribala na ramieniu na około starej dziarki,nic niemusiałem...
~Michał
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 maja 2012

rewelka wątek zamknięty Jeszcze raz przekonałem się że lepszy sprawdzony tauażysta, niz tani pseudo....
~romero
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2012

Rewelacyjnie !!! wątek zamknięty Polecam wszystkim! miła atmosfera, czysto, sterylnie i co najważniejsze...
~Marcin
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2012

Super!!!!! wątek zamknięty Robiłam swój pierwszy tatuaż w tym studio,jestem bardzo zadowolona.Super...
~Ruda
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
49

postów

48

wątków

do góry