Widok

Studiowanie, uczelnie... GWSH i GWSA

W tym roku wybieram się na studia. Nie jestem z Gdańska, dlatego nic nie wiem o szkołach wyższych w tym mieście. Zastanawiałam się nad uczelnią prywatną GWSH albo GWSA. Czy ktoś z osób na tym forum może udzielić mi jakiś informacji o nich, czy są one dobre, jacy wykładowcy, ogólnie jakieś informacje od studentów albo kogoś kto tam się wybiera?? Plisssska :) Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
GWSH to jedna z gorszych szkół teraz to nie polecam ,nie ma zbyt dobrej renomy, a GWSA nie jest złą szkołą z tego co wiem ,choc najlepsze szkoły w Gdańsku to dalej państwowe UG i PG,mają renome ale wymagają na maksa z niektórych przedmiotów. Ja studiuje na UG administracje,ale zaocznie i jest ostro ,koszą studentów na maksa ,ale jak się przyłożysz do nauki to jest w miare spoko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam

mam takie pytanko do osob mieszkajacych i studiujacych w Gdansku. Ile mniej wiecej idzie kaski na dojazdy do uczelni(tramwaj, autobus itp)??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja płace 260 zł semest na tranwaj i autobus wiec nie jest zle

hejka:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No można powiedzieć, że jest dobrze. Ja będę tu https://mum.edu.pl/studia-jednolite-magisterskie-fizjoterapia/ studiować i boję się kosztów. Tym bardziej dziś. Nie siedzę jednak w domu, a staram się przede wszystkim zarobić na moje studia. Rodzice mają dość wydatków i problemów. To sprawa honorowa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej. Zdecydowałam sie a studiowanie w GWSA, zobaczymy jak to bedzie i co bedzie. A tak w ogóle znalazłam mieszkanie w Gdańsku i jest jeszcze pokoj wolny. Moze ktoś z was jest zainteresowany? To jest domek jednorodzinny, oddzielne wejście, dobre warunki, blisko do centrum i co najwazniejsze kilka minut od GWSA. Fajnie byłoby żeby znalazł sie ktos kto tam studiuje albo zaczyna studia, np na moim kierunku ( stosunki miedzynarodowe ). Jak coś to piszcie na maila.Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zdecydowanie GWSA!!! Lepsza kadra, zajęcia zawsze w tym samym kampusie nad morzem ok 2 minuty do plaży.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co? Gdzie? Kiedy?

Nocleg w Gdańsku (40 odpowiedzi)

Witam :) Szukam noclegu w Gdańsku w dniach 17-19 maj. Czy ktoś może polecić hotel lub pensjonat...

Szukam dobrego prawnika do firmy (8 odpowiedzi)

Czy przy prowadzeniu biznesu wykorzystujecie usługi prawnika i w jakim zakresie? Długoterminowo,...

Gdzie wynajem busa ? (11 odpowiedzi)

Polecicie jakąś firmę na wynajem busa ? Planujemy pojechać większą grupą do Zakopanego na kilka...

do góry