Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
W. - opinia Ukończyłem kierunek technik farmaceutyczny rok temu i dopiero teraz mogę...
~W.
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 28 kwietnia 2023

Elena - opinia Skarbem tej szkoły są nauczyciele : praktycy z długoletnim stażem , którzy...
~Elena
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 marca 2023

Martina - opinia Bardzo fajna szkoła i wszyscy w szkole są fajni.
~Martina
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 31 stycznia 2023

M - opinia Jestem słuchaczką jednego z kierunków. Szkoła bezpłatna, świetna kadra...
~M
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 grudnia 2022

Marcin - opinia Szkoła bardzo przyjazna, oddana słuchaczowi, widać, że zajęcia prowadzone są...
~Marcin
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 grudnia 2022

Jakub - opinia Przyjemna szkoła mili, ludzie i prawdziwe przygotowanie do życia.
~Jakub
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 grudnia 2022

Absolwentka - opinia Właśnie skończyłam kierunek opiekunka dziecięca . Rewelacyjna kadra...
~Absolwentka
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 8 lipca 2022

Patrycja - opinia Bardzo dobrze przygotowani wykładowcy, świetnie przeprowadzanie zajęcia.
~Patrycja
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 4 lipca 2022

Mat - opinia Profesjonalna kadra, bardzo dobre wyposażenie
~Mat
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 29 czerwca 2022

Emila - opinia wątek zamknięty Idealna szkoła dla osób, które chcą nauczyć się zawodu.
~Emila
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 stycznia 2021

Ruslan - opinia wątek zamknięty Właśnie skończyłem kierunek opiekuna medycznego. Jestem pod wrażeniem....
~Ruslan
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 stycznia 2021

Nina Chmiel - opinia wątek zamknięty Wspaniała grupa i świetny kontakt z nauczycielami
~Nina Chmiel
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 21 stycznia 2021

Ela - opinia wątek zamknięty Ukończyłam kierunek Opiekuna Medycznego i jestem bardzo zadowolona, bo dało...
~Ela
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 23 maja 2020

Sylwia Kuczyńska - opinia wątek zamknięty W styczniu tego 2020 roku skończyłam kierunek Terapeuta Zajęciowy. Kilka lat...
~Sylwia Kuczyńska
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 22 maja 2020

Gita - opinia wątek zamknięty Kończę w tym roku technika usług kosmetycznych, szkoła super, godna...
~Gita
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 maja 2020

Absolwetka - opinia wątek zamknięty Moim zdaniem bardzo wykwalifikowana kadra, przyjazna atmosfera z wykładowcami...
~Absolwetka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 20 maja 2020

Agnieszka - opinia wątek zamknięty W zeszłym roku skończyłam technika usług kosmetycznych i bardzo polecam tę...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 18 maja 2020

Robert - opinia wątek zamknięty W czasie studiów na AWF dodatkowo i za darmo ! skończyłem tu kierunek...
~Robert
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 17 maja 2020

Elżbieta - opinia wątek zamknięty Uczęszczam obecnie do tej szkoły na kierunku opiekun medyczny, mimo , że...
~Elżbieta
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 maja 2020

Olga - opinia wątek zamknięty Zajęcia bardzo konkretne i przydatne w pracy. Życzliwa atmosfera,
~Olga
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 maja 2020

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
33

postów

29

wątków

do góry