Widok

Stylowe

Stylowe Temat dostępny też na forum:
Osiedle powstaje w dzielnicy, która posiada kompleksową infrastrukturę. W niewielkiej odległości od inwestycji znajdują się przedszkola, żłobki, szkoła podstawowa i gimnazjalna, sklepy, centrum fitness oraz inne obiekty handlowo-usługowe. Lokalizacja zapewnia łatwy dojazd do Oliwy, szybki wyjazd w stronę Kaszub, a dzięki bliskości obwodnicy także komunikacja z całym Trójmiastem jest ...
więcej
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poszukiwana opinia

Czy ktoś może się wypowiedzieć o tym developerze lub o lokalizacji? Ciągle jest wiele mieszkań do zakupienia na tym osiedlu co nieco zastanawia zważywszy na bliski czas ukończenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

co do dewelopera to nie wiem, natomiast jak pojechalem i zobaczylem jak to wyglada to mnie nie przekonalo - zaraz obok ekran obwodnicy a bloki wcisniete jeden kolo drugiego. Cenowo nie wyglada tez swietnie. Sklanialbym sie ku innym deweloperom w okolicy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Mnie deweloper bardzo się podoba. Kupiłam mieszkanie 2 pokojowe jako jedna z pierwszych. Deweloper buduje ze środków własnych. Cenowo rewelka, bo tu hala garażowa jest w cenie. Zawsze trzeba dopłacać 20-35 tys. Idą jak burza, wszystko zgodnie z planem. Osobiście polecam.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam przyszłą sąsiadkę :) Moim zdaniem mają jeszcze tyle mieszkań bo słabo się reklamują. Jeśli ktoś uważa, że cena jest wysoka za komplet mieszkanie + hala + komórka to nie wie co gada. Wszystko jest w cenie, gdzie u innych deweloperów trzeba słono dopłacić za halę i komórkę.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam sąsiada , zgadzam się z opinią. Ja jestem bardzo zadowolona z efektów. Bud C. Z resztą jak widać, wolnych mieszkań w zasadzie coraz mniej. Bardzo duży plus dla całej ekipy, wszyscy są bardzo mili i pomocni nawet po zakupie mieszkania służą radą.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

witam,co pana /pania interesuje konkretnie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Osiedle stylowe

Ogólnie ekran obwodnicy przeszkadza bardzo mało inteligentnym. Wszędzie są ruchliwe ulice, w końcu to miasto. dodatkowo w centrum stoją na światłach i korkach, więc tych spalin jest więcej. Osiedle stylowe II ma niedaleko tereny zielone, więc większość tych spalin jest pochłaniana.
Z mężem oglądaliśmy osiedle Antygony i Junony niedaleko, ceny dużo wyższe, wykonanie takie samo, no i za garaż +20tys. Tutaj jest duży wybór na wzgląd prawdopodobnie bliskości obwodnicy, ale jeśli ktoś nie lubi ulic i uroków miasta to musi kupić dom na wsi.
Deweloper buduje ze środków własnych, ceny są niższe niz u innych. Ale przykład na osiedlach obok deweloper schodzil z ceny ponad 20 tyszl, a tutaj nawet przysłowiowej złotówki. Każdy cenę podwyższa, by mieć pole negocjacji. Tutaj tego nie ma, dlatego od razu każdemu wydaje się to podejrzane.
Zastanawiamy się nad kupnem w budynku C. Prawdopodobnie kupimy na ostatnim pietrze.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam
Czy jest tutaj ktoś kto podpisał oświadczenie o rezerwacji mieszkania na Osiedlu Stylowym II w Gdańsku - Osowej i umowę deweloperską? Pytam, bo po prostu chcę wiedzieć jak wygląda to z punktu widzenia nabywcy lokalu. Czy cena podana przez sprzedającego jest "końcowa", czy raczej należy doszukiwać się "ukrytych" kosztów - na dotychczasowych spotkaniach mówiono, że taka jest cena łączna mieszkania z garażem i piwnicą. Na co Państwa zdaniem należy zwrocić uwagę podpisując umowę?
Będę wdzięczny za wszelką radę, informację i pomoc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam

Kupiłam , wiec mogę powiedzieć, że umowa jak i całość formalności bez zarzutu, nie ma żadnych dodatkowych kosztów. Mają rachunek powierniczy, budują ze swoich środków. Nie ma się do czego przyczepić nawet jak by się bardzo chciało. Dla Pana spokoju polecam umowę dac do wgladu radcy prawnego, u mnie nie miał nic do zarzucenia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ogrzewanie

Czy ktoś z mieszkańców jest w stanie w przyblizeniu okreslic koszt ogrzewania mieszkań?
Zastanawiamy sie z mężem nad zakupem jednak ze wzgledu na ogrzewanie gazowe wahamy sie. Wielokrotnie slyszeliśny że jest co prawda jest tańsze od elektrycznego jednak droższe od CO.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam gazowe, co prawda na innym osiedlu i jestem bardzo zadowolony. Na rachunki ma wpływ to jak mieszkanie jest usytuowane w bloku, czy jest otoczone innymi mieszkaniami itp. Życzę dobrych wyborów
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ogrzewanie gazowe

Mieszkamy na Achillesa czyli nieopodal . Jak większość osowskich budynków mamy ogrzewanie gazowe. Super sprawa. Tańsze lub porównywalne w eksploatacji z miejskim C.O. żadnych problemów . Każda klatka ma swój piec w kotłowni.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

ogrzewanie kosztuje 3zł/m2 (w okresie grzewczym)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam wszystkich serdecznie :) jesteśmy z mężem zainteresowani kupnem mieszkania na Stylowym II, czy ktoś już może tam mieszka i może wypowiedzieć się na temat stanu mieszkań, budynku, opłat, czynszu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podbijam pytanie o czynsz ;) . I jak wyglądają mieszkania parterowe z ogródkiem? Wszystko na świeczniku czy jakoś osłonięte krzewami ? Rolety antywłamaniowe we własnym zakresie czy w standardzie ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Osowa

Zdjęcia do dokumentów - gdzie? (3 odpowiedzi)

Gdzie w Osowej zrobię zdjęcia do dokumentów?

do góry