Widok

Sukces! Gdańsk w pierwszej dziesiątce miast rowerowych w Polsce!

Gdańsk w pierwszej dziesiątce miast rowerowych w Polsce!
http://metrowarszawa.gazeta.pl/metrowarszawa/7,141635,23637842,rowery-warszawa-ktore-miasto-najlepsze-dla-rowerzystow-stolica.html#BoxLokWawImg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam nadzieję, że dobrze odczytałem ironię :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobrze. Ale jednocześnie portal umieścił to na czołówce. Też dobrze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

sukces 20 lat konsekwentnej polityki budynia. Mamy Stadion, ecs halę, Muzeum IIWW i Teatr, w drodze Oceanarium... a infrastruktura jaka jest taka jest....i jeszcze te żenujące zaprzeczanie rzeczywistości wśród niektórych portali internetowych, eh. Marzy mi się prezydent z prawdziwego zdarzenia, tylko takich kandydatów brak :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bo powinna być wolna elekcja jak za i rp. taki np. Boris Johnson chyba się nudzi teraz (?).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cóż, był ci Borys już Turkiem, po dziadku, był Amerykaninem, hgw po kim, był Angolem sauté, gdy tak było trzeba Partii, więc mógł by próbować być Gdańszczaninem, miał by szanse przeciw szczylowi Płażyńskiemu, szczylowi Wałęsie, umoczkowi Owiczowi, czy dowolnemu lokalnemu pożal się borze cienisty politykierowi. Ale "to" nie tak działa.

Wiesz, widziałem bezpieczne milionowe miasto z siedmioma wściekle konkurującymi systemami rowerów publicznych, a bez separacji ruchu i bez agresywnej policji drogowej. I mam teraz zdruzgot mego rowerowego światopoglądu. Musimy o tym kiedyś pogadać, przy Gärstensafcie dla ludzi i zimnej wodzie dla inwentarza...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na razie jadę na wieś po zapas Schadenfreude.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jakiez to miasto? Konkrety prosze :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

chińskie :-)
niezadymione, czyściutkie, szokująco dużo elektryków
i rowerów, i skuterów, i samochodów

np. jechałem legalnie dłuuugim tunelem samochodowym,
przy którym ten pod Wisłą to mysia dziura
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hmmm, Chiny sa wielkie i ludzi maja wiecej niz usa i europa razem wziete.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rowery

Gdzie kupić rower? (25 odpowiedzi)

Cześć! Szukam jakiegoś sklepy w Trójmieście, gdzie mógłbym kupić dobry rower po niewygórowanej...

gdzie dobry serwis rowerowy? (10 odpowiedzi)

cześć, tak się składa, że dużo jeżdze, ale mam dwie lewe ręce i mało cierpliwości do...

Jaki rower miejski kupic? (24 odpowiedzi)

Chcę kupić rower miejski, ale nie wiem co wybrać, bardzo podobają mi się w kolorze białym. Chcę...

do góry