Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Super instruktor GRZEGORZ PAULEWICZ wątek zamknięty Nie spodziewałem że nauka jazdy może być tak przyjemna ! Proszę państwa ,...
~Żaczek
3

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 lutego 2009

Gorąco polecam! wątek zamknięty Niewątpliwie miałam sporo szczęścia, że trafiłam na pana Maćka W. dzięki...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 lutego 2015

Polecam serdecznie wątek zamknięty Ciekawie i konkretnie przekazana wiedza teoretyczna, co ułatwia zrozumienie i...
~Klaudia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 stycznia 2015

Polecam wątek zamknięty Polecam OSK Sunaj. Bardzo ciekawie przekazywana wiedza teoretyczna przez...
~Ania
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 czerwca 2014

Najlepszy OSK wątek zamknięty Naprawdę, udało się im nauczyć jeździć autem takiego głąba jak ja.Atmosfera...
~Przemek
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 czerwca 2014

GORĄCO POLECAM!!! wątek zamknięty Bardzo polecam OSK SUNAJ! Jazdy z Januszem to wielka przyjemność i nauka:)...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 marca 2014

szkoła godna polecenia wątek zamknięty Szkoła nauki jazdy, z którą naprawdę ciężko się rozstać. Janusz uczy myślenia...
~Dorota
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 marca 2014

Rewelacja! wątek zamknięty Bardzo miło spędzony czas podczas zajęć teoretycznych, które są prowadzone...
~Robert
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 stycznia 2014

superrrr wątek zamknięty Osrodek bardzo fajny .. Polecam instruktora Janusza .. zajecia z teorii...
~Justyna
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 stycznia 2014

Moje Prawko wątek zamknięty OSK SUNAJ - najlepsza szkoła jazdy. Janusz najbardziej spokojny i opanowany...
~Helena Tokarska
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 stycznia 2014

Cudotwórcy wątek zamknięty Cóż więcej mogę dodać ;) Zamiast pomnika Artemidy na placu powinien stać...
~Kamila P.
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 stycznia 2014

POLECAM wątek zamknięty Polecam OSK Sunaj w Kowalach; poziom nauczania na najwyższym poziomie zabawne...
~Patryk
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 grudnia 2013

Polecam wątek zamknięty Polecam JANUSZA !!! Miły , zabawny super instruktor potrafi przygotować do...
~Daniel
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 grudnia 2013

Piotr - opinia wątek zamknięty Polecam Janusza wszytkim co chcą sie nauczyc jezdzic, podszlifowac jazdy i...
~Piotr
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 listopada 2013

GORĄCO POLECAM!!! wątek zamknięty Jeśli OSK to tylko SUNAJ! Ciekawe wykłady ilustrowane mnóstwem sytuacji...
~Marek
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 listopada 2013

Polecam wątek zamknięty Bardzo ciekawe wykłady z teorii, świetna atmosfera. Jazdy miałem z Januszem,...
~Karol
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 listopada 2013

Bajka wątek zamknięty Średnia ocena mówi sama za siebie. Sunaj to szkoła prowadzona z pasją i...
~Maciej
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 października 2013

Honorata - opinia wątek zamknięty Super szkoła, super instruktor Janusz:) Nie trzeba się obawiac egzaminu z...
~Honorata
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 sierpnia 2013

SUPER!!! wątek zamknięty Najlepsi z najlepszych! Kurs po prostu rewelacja! Egzaminy zdane za pierwszym...
~Aneta
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 lipca 2013

POLECAM wątek zamknięty Polecam SUNAJ przede wszystkim tym, którzy nie wierzą w swoje możliwości-tu...
~Ka-Ha
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 czerwca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
513

postów

257

wątków

do góry