Widok

Super lekarz

Brak mi słów dla uznania wiedzy kompetencji i podejścia do dziecka Dr. Janowiaka.
Przestałam już chodzić do przychodni i męczyć dzieci kolejnymi nietrafionymi diagnozami.
Ten człowiek to lekarz z prawdziwego powołania. Oby więcej takich lekarzy w Naszej Służbie Zdrowia.
Pozdrawiam
Moja ocena
Gabinet Lekarski Pediatryczny kategoria: Pediatrzy
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas oczekiwania: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uratował Zycie mojej corce
Wspaniały lekarz. Chciałabym aby kazda matka ktora urodziła wczesniaka mogła poznac pana doktora. Urodziłam corke w 28 tygodniu ciazy wazyła zaledwie 1150kg.porod byl straszny rodzilam trzy dni. lekarze zatrzymywali mi akcje porodowa. Bylam przerazona ,lekarze nie dawali zadnych szans ze dziecko przezyje. Byłam trzy tygodnie bez wod plodowych na patologi powiedziano mi ze czekaja za obumarciem płodu. Gdy urodziłam pierwsze slowa moje to brzmialy czy corcia zyje. Uslyszałam ze tak.Gdy sie obudzilam z narkozy chcialam jak najszybciej do dziecka. wtedy poznalam Pana Doktora Janowiaka, okazalo sie ze jest corci lekarzem prowadzacym. Byl ze mna szczery, mowil jak to szystko wyglada i jakie sa rokowania. jak tylko chcialam sie czegos dowiedziec zwsze pan doktor znalazl dla mnie czas.Widok dziecka walczacego o zycie byl masakryczny. , lecz z metodami i leczeniem p.Janowiaka nie zdarzylam dobrze sie obrocic a corke mam juz w domku. cała i zdrowa. teraz gdy opowiadam wszystkim co przeszlam nikt nie dowieza ze corcia zyje. jest to tylko zasluga pana doktora. Oby jak najwiecej takich lekarzy jak on. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry