Polecam Pana Doktora! Super specjalista! Długo staralam sie o dziecko jednak nic z tego nie wychodzilo. Pan Doktor skierował mnie na odpowiednie badania i dopasowal leki po których udało mi sie zajsc w ciaze juz w drugim cyklu!!! Teraz jestem szczesliwa mama pięknej i zdrowej coreczki. Kiedy mam jakieś pytanie do doktora to pisze sms i zawsze dostaje odpowiedz tego samego dnia. Doktor byl przy moim porodzie przez co czułam ze wszystko skonczy sie dobrze i nie musialam sie o nic martwic. Mam do doktora pełne zaufanie. Dzien po porodzie doktor napisal do mnie sms z pytaniem jak zdrówko. Dwa dni po porodzie doktor przyszedł na oddzial zapytac jak sie czuje. Jestem pacjentka od okolo 6 lat. W miedzy czasie chodzilam tez do innych ginekologow jednak szybko rezygnowalam bo zaden z nich nie byl tak dobrym specjalista i nie miał tyle ciepla w sobie co dr Zoltowski. Polecilam doktora moim koleżanką. Po pierwszej wizycie byly bardzo zadowolone i do tej pory sa pacjentkami doktora. Z czystym sumieniem polecam doktora każdej kobiecie! Doktor ma duzo pracy ale mimo wszystko zawsze poswieci każdej pacjentce tyle czasu ile potrzebuje i zawsze wyslucha, pomoze i postawi trafna diagnoze.
Polecam!!!