Widok

Super miejsce ale zblazowane panie z obsługi bardzo zaniżają dobre wrażenie

Na dzień dobry zniechęcona pani przywitała nas machnięciem głowy, "zapraszając" do odpowiedniej kasy. Ani dzień dobry, a już nie marzmy o uśmiechu. Ja wręczam pani kartę płatniczą do ręki, ona oddając odkłada ją gdzieś obok wśród ulotek, pod rachunkiem. Z tego co się orientuję SPRZEDAWCA MA OBOWIĄZEK WRĘCZYĆ PARAGON DO RĘKI! Myślę, że kartę płatniczą też wypadałoby oddawać do rąk własnych klienta. Przy wyjściu podobna sytuacja. Podsumowując obsługa bardzo nieprzyjemna, zblazowana i wyraźnie niezadowolona ze swojej pracy, lepiej zmienić pracę i dać szansę komuś kto bardziej sprawdziłby się w tak zabawowym miejscu.
Mimo zastrzeżeń polecam plac zabaw, bo jest wspaniały i nawet zła obsługa nie jest w stanie tego faktu zmienić. Była to nasza kolejna wizyta i na pewno nie ostatnia. Dla dzieciaczków to super atrakcja. Nasz synek cały spędzony czas dosłownie szalał, aż miło popatrzeć jaka to frajda dla dwulatka, a z czasem będzie mógł coraz pełniej korzystać z przygotowanych atrakcji.
Moja ocena
obsługa: 1
 
wyposażenie: 6
 
opieka: 1
 
bezpieczeństwo: 5
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 3
 
3.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie dziwię się zachowaniu personelu, praca w okrutnym hałasie, przy kręcącym się stale tłumie dzieci. Jestem zmęczona po trzygodzinnej wizycie. No cóż mogę docenić moje warunki w pracy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry