Była to moja pierwsza wizyta w Zochlinie i na pewno tam wrócę! Pyszne jedzenie i baaardzo duże porcje. W menu jest napisane, że czas oczekiwania nawet do 40 minut (czekaliśmy krócej), ale dzięki temu mięso, ziemniaki, pierogi - wszystko jest świeże. Kopytka również bardzo dobre, żurek z dużą ilością kiełbasy i ziemniaków, a nie jakaś woda z proszku. Jest to idealne miejsce, aby zabrać tam gości. Ceny są uczciwe. Oczywiście można zjeść taniej, ale tutaj naprawdę dostaniemy ogromną porcję świeżego jedzenia.
Ludzi w lokalu było bardzo dużo, więc przy takiej ilości na pewno przydałaby się liczniejsza obsługa... 2 kelnerki przy zajętych wszystkich stołach w środku i połowie na zewnątrz to zdecydowanie za mało, panie wychodziły z siebie, żeby wszystkich na czas obsłużyć.
Wydaje mi się, że właściciele musieli wziąć sobie poprzednie komentarze do serca, bo nie spotkałam się z żadną opisaną przez poprzedników negatywną sytuacją. Łazienki czyste, wystrój jednolity + muzyka w klimacie góralskim. Polecam wszystkim!