Widok

Super, naprawdę warto!

Od 6 miesięcy jestem klientką klubu Tiger Gym i jestem bardzo zadowolona. Naprawdę świetni i profesjonalni instruktorzy. Dziewczyny (Ewa oraz Magda) od spinningu, bardzo przykładają się do zajęć. Interesujące są również zajęcia obwodowe prowadzone przez Macka, bardzo miły i pogodny człowiek. Panie z recepcji zawsze uśmiechnięte. Jedynym minusem klubu są małe szatnie;/ Naprawdę polecam!!
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 5
 
wyposażenie: 6
 
klimat i wystrój: 5
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 5
 
5.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Stała Klientko" po pierwsze po to jest podział na szatnię damskie i męskie by każdy mógł czuć się swobodnie.
Jeśli chodzi o saunę to mega irytują mnie zaściankowi ludzie, którzy wchodzą na saunę w strojach kąpielowych , które wydzielają toksyny pod wpływem tak wysokich temperatur. Nie mam ochoty wdychać tych oparów z plastikowych, staników czy gaci dlatego na całym świecie świadomi ludzie wchodzą na saunę nago i nie ma w tym nic zdrożnego.
Natomiast sauna parowa cechuje się wysoką wilgotnością więc wchodzenie na nią w np. ręczniku grozi jego zawilgoceniu a następnie rozwojowi drobnoustrojów szkodzących zdrowiu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry