Schludny i zadbany pensjonat położony ustronnym miejscu niedaleko centrum miasta. Obiekt prowadzony przez rodzinę i taką atmosferę czujemy tu już po przekroczeniu progu. Właściciele bardzo sympatyczni, uprzejmi i uczynni. Tacy prawdziwi gospodarze. W cenie noclegu mamy pyszne śniadania, które jest serwowane w eleganckim saloniku ze stylowymi meblami i kominkiem. Atrakcją Zosieńki jest niewątpliwie obecność wanien z hydromasażem lub jacuzzi w każdym pokoju gościnnym. W jednym z apartamentów wanna jest nawet dwuosobowa! Jeszcze nigdy nie spotkałem się z takim łazienkowym standardem w pensjonatach czy willach.
Pokoje bardzo przestronne. Cały apartament urządzony z pomysłem. Spokojnie pomieściłby 6 osób. My spaliśmy tylko w 2 osoby. Meble stylowe i bardzo wygodne. Stoliki, fotele, szafy bardzo funkcjonalne, tworzące jedną całość. Łoże małżeńskie intrygujące, ogromne i nieskrzypiące. Już dawno tak dobrze się nie wyspałem (chce takie łóżko!).
Apartament posiada antresolę na której zlokalizowana jest pięknie urządzona, spora łazienka.
Rodzinna atmosfera sprawia, że będę polecał ten obiekt znajomym i sam chętnie wrócę tu ponownie :)