Widok

Super pomoc

Spisali się na medal! Gdyby nie ta agencja nigdy nie udowodniłabym winy męża. Dziękuję!!!
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
skuteczność: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ekstra wystarczy zapłacic pare tysiecy z kasy meza i juz sie ma jego wine. Gratuluje sprytu, z pewnoscia zasluzyl na to zeby lazic za nim, posdsluchiwac go, przechwytywac jego maile i smsy. A moze równiez mozna podstawic mu pania, ktora go bedzie probowala uwiesc, zrobic odpowiednie zdjecia, zgarnac kase w sadzie i zyc na jego koszt reszte zycia? To sa wlasnie "niekonwencjonalne" metody tej agencji.
Pozdrawiam wszystkie porzucone zony - z pewnoscia zasluzylyscie na swoj los.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ho, ho....
Pan, panie Jarku pewnie załużył na na to, aby pańska była tak właśnie żyła na pana koszt, tylko już bez pana.

Jakże ławto osądzać, prawda?!

Ciekawa jestem, jak radziliby sobie panowie, porzuceni z małymi dziećmi, bez możliwości podjęcia pracy bo dziecko ma np roczke. Gdyby dostali od porzucającej np 500 zł i radz sobie człowiecze. Już mnie nie obchodzisz bo jesteś ciągle zmęczony, już nieciekawy bo zdobyty i taki jakiś zużyty...etc.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
FACECI MYŚLĄ ŻE ŻONY MAJĄ NA WŁASNOŚĆ .NAJLEPIEJ ZROBIĆ KOBIECIE DZIECKO I NIECH SIEDZI W DOMU BO POTRZEBNA JEST SPRZĄTACZKA,PRACZKA I KUCHARKA.TO NIESTETY TEŻ KOSZTUJE A NAM NIKT ZA TO NIE PŁACI .I PRZEZ TAKICH FRAJERÓW JAK TY PANIE JAREK KOBIETY MAJĄ TAKI LOS
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam sie w 100% z panem. Moja siostra zrobila to własnie co pan pisze swojemu mężowi. Przez lata była dla niego wredną jędzą, zatruwała mu życie awanturami których cala rodzina byla swiadkiem a jak nie mógł juz z nią wytrzymać i chciał sie rozwieść to wynajęła tą pożałowania godna firme detektywistyczna żeby za wszelką cene udowodnić jego wine. Oczywiście firma jest tak słaba i nieudolna że nie udało sie im udowodnic winy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Super pomoc jedni tak korzystaja z Agencji BJ drudzy z innych Agencji np Towarzyskich.
Wlascicielem agencji jest dawny mylicjant bo zrguly takie agencje prowadza dawni milicjanci ubecy etc.Trzeba normalnie zyc nie zdradzac zon i potrafic umiec z soba rozmowiac.Najwidoczniej nie doroslicie do tego wiec macie problemy korzystacie z Agencji od wyciagania brudow i od podsluchow.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ten Adres jest nie aktualny na ul Swietojanskiej nawet wlascicielowi sie niechcialo zmienic co za lenistwo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Teraz to sie wszyscy spisuja ale w spisie powszechnym;-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry