Widok

Super przedszkole

Córeczka uczęszcza do przedszkola już 2 rok. Osobiście jestem bardzo zadowolona przede wszystkim dlatego, że moje dziecko jest zadowolone. Córka chętnie chodzi do przedszkola, nawiązała wspaniałe przyjaźnie z innymi przedszkolakami. Język angielski na wysokim poziomie, córka wciąż poznaje i używa nowych słów po angielsku, bardzo dobrze zna liczby, kolory, zwierzęta i inne podstawowe słowa i zwroty w tym języku. Przedszkole bardzo dobrze wyposażone, duży wybór materiałów edukacyjnych i zabawek. Na każdą okazję przygotowywane są przedstawienia w których przedszkolaki biorą czynny udział a rodzice dostają prezenciki zrobione przez swoje pociechy - wspaniałe. Panie nauczycielki bardzo miłe i rzeczowe, profesjonalne w swoim fachu, na miejscu dostępna Pani logopeda z czego również korzystamy i daje to super efekty. Pani dyrektor bardzo miła, konkretna i zawsze dostępna. Jedynym minusem to brak własnego placu zabaw Chociaż dzieci chodzą na pobliski plac zabaw który jest bardzo blisko przedszkola i dobrze wyposazony, jeżeli chodzi o posiłki, dziecku smakują. Dodatkowy atut to zajęcia dodatkowe jak rytmika, piłka i przyjazd grupy teatralnej z przedstawieniemi kilka razy do roku.
Moja ocena
Przedszkole Fahrenheita kategoria: Przedszkola
opieka: 6
 
zajęcia dodatkowe: 5
 
wyposażenie: 6
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 6
 
5.6

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

języka angielski jest tam na bardzo niskim poziomie według moich obserwacji, a zmienialiśmy przedszkole i dlatego mam porównanie. co do zabawek, nie zaobserwowałam czy przedszkole Fahrenheit jest dobrze wyposażone, ale na pewno pomysł, że dziewczynki ze starszaków nie mogą się już bawić lalkami nie jest normalny. przedstawienia przygotowywane są, ale polega to na tym że pani staje za dziećmi z kartką, a jak dziecko ma tremę, to się je omija i idzie do następnego dziecka. Pani nauczycielki rzeczowe? które? bo ciągle się zmieniają. a ta co jest na stałe - nie lubi dzieci. Pani Dyrektor jest miła, ale co z tego? jeśli prosi się o zostawianie papieru toaletowego w toalecie ,a ona odmawia, bo jej dzieci zrobią bałagan- jak to argumentowała. dzieci muszą prosić o papier- i dostawały 1 listek, a po naszych interwencjach 3 listki. litości! zabraliśmy nasze dziecko z tego okropnego miejsca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

według mnie język angielski jest na wysokim poziomie, moja córka nie uczęszcza nigdzie na zajęcia dodatkowe, a jednak zna dużo zwrotów i słów po angielsku. Pierwsze słyszę, że starszaki nie mogą bawić się lalkami, bo moja córka i inne dziewczynki się bawią. Nauczycielki się nie zmieniają, tylko pomoce, a to jest różnica. Każdy ma oczywiście prawo do własnej opinii, także ja Pani szanuję i cieszę się, że znalazła Pani miejsce dla swojego dziecka, jednak ja także jestem zadowolona. Naprawdę jednak pierwsze słyszę aby papier toaletowy wydawany był po 1 czy 3 listkach, jest to dość zabawne. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myslalam o tym przedszkolu jak szukalam innego by przepisac moją córke, wczesniej chodzila do panstwowego ale nie pasowala mi tam ani opieka ani posilki ani zajecia dodatkowe. Szukalam dlugo dobrych opinii o roznych placowkach i ostatecznie wybralam http://www.gdansk.bajkoland-przedszkole.pl/ z ktorego jestem mega mega zadowolona. Corka w koncu chodzi chetnie i nie placze mi rano ze chce byc w domu. Warto bylo podjac ryzyko i przepisac. Zaadaptowala sie migusiem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry