Surfburger

Burgery Jedzenie na telefon

Gdańsk, Garncarska 30

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
marianna - opinia Super jedzenie, i miła obsługa, ciekawe menu. W lokalu porządek i fajna...
~marianna
-

ostatnia odp. 1 tydzień temu

dodano: 18 listopada 2020

W - opinia Bardzo dobre jedzenie, najlepszy burger w Trójmieście
~W
-

dodano: 18 listopada 2020

Bigosogłowy - opinia Super jedzonko robione z pasją! Bardzo często zamawiam, cena i jakość super!
~Bigosogłowy
-

dodano: 17 listopada 2020

Zuzula - opinia Sosy są sztosem, a cały burger to spełnienie marzeń jako cheat day! Bardzo...
~Zuzula
-

dodano: 17 listopada 2020

D - opinia Bardzo dobre jedzenie, miła obsługa, krótki czas realizacji. Przystępna cena
~D
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 11 listopada 2020

Zadowolony klient - opinia Bardzo pozytywna kasjerka doradziła co najlepsze dla wegan. Nawet nie...
~Zadowolony klient
-

ostatnia odp. 2 tygodnie temu

dodano: 11 listopada 2020

Michał - opinia bardzo dobre burgery, dawno nie byłem i nic się nie zmieniło
~Michał
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 9 września 2020

zawiedziony - opinia bardzo sie to wszystko zepsulo, smak jedzenia zalatuje tanizna, generalnie w...
~zawiedziony
-

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 1 września 2020

Piotr - opinia Totalny gruzburger. Mięso suche. Niskiej jakości. Surf był dobry, jak...
~Piotr
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 29 lipca 2020

Zbig - opinia Bardzo smacznie jestem zawsze zadowolony
~Zbig
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 29 maja 2020

Korian - opinia Zimny kotlet wyczuwalne chrząstki w mięsie - mam wrażenie że jest coraz...
~Korian
-

ostatnia odp. 5 miesięcy temu

dodano: 27 maja 2020

Marta - opinia Jadłam w Surfie niemalże od początku jego funkcjonowania, ale z roku na rok...
~Marta
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 października 2019

Ostatnia wizyta wątek zamknięty Niestety jakoś spadła do dna. Miałem okazję zjeść wczoraj burgera, po...
~kirstein
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 11 czerwca 2018

Fajne miejsce na spotkanie wątek zamknięty W surfie jadam od dłuższego czasu, ostatnio wpadłem na Garncarską po pożarze....
~Przemek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 15 maja 2018

słaaaabo wątek zamknięty od czasu, jak się rozpełznął na całe Trójmiasto (a nawet wcześniej, bo już...
~Michał
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 30 sierpnia 2017

Jem tylko surfa i nie tyję :) wątek zamknięty Nie przepadam za tzw szybkim i tego rodzaju jedzeniem jednak na surfa (w moim...
~Edyta
-

dodano: 28 czerwca 2017

uvg - opinia wątek zamknięty Burger Karmel, najlepszy! Szczegolnie po nocnych baletach:D polecam mocno!
~uvg
-

dodano: 10 maja 2017

Super ! wątek zamknięty Super miejsce , szczególnie w nocny w Centrum. Nie ma nic lepszego niż Dzik...
~Mosak
-

dodano: 25 kwietnia 2017

Bardzo polecam burgerownię! :) same pyszności wątek zamknięty Świeże składniki, autorskie sosy i super obsługa! Czego chcieć więcej!...
~kajtek
-

dodano: 3 kwietnia 2017

Zawsze smacznie wątek zamknięty Polecam, warto. Zawsze smacznie i świeżo !! (chrupiące dodatki, ciepłe i...
~oleczka9216
-

dodano: 25 marca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry