Widok

Sushi w Bojanie

Witam, chcialam zapytac odnosnie otwarcia się budki z sushi, ktora miała nastąpić niedługo według postów na facebooku w naszej miejscowości. Czy wiedzą coś Państwo o tym, kiedy może to się otworzyć?
Pozdrawiam mieszkańców.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja slyszalesm ze budka z sushi bedzie otwierana dopiero w okolicach wakacji.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry