Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
polecam!!!!! wątek zamknięty Żłobek,jak wszystko ma swoje plusy i minusy.Dla mnie plusem jest fakt,że...
~mama
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 października 2019

Mama - opinia wątek zamknięty Świat Malucha poleciła mi koleżanka. Moja córcia chodziła do innej placówki,...
~Mama
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 października 2019

Mama - opinia wątek zamknięty Moje dziecko uczeszczalo do zlobka Swiat Malucha. Co do opieki nie mam...
~Mama
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 października 2019

Polecam!!! wątek zamknięty Jeśli nie wiesz, gdzie najlepiej zajmą się twoim dzieckiem to możesz śmiało...
~Mama
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 września 2019

Super miejsce dla dzieci wątek zamknięty Moje dziecko uczęszcza do tego Żłobka i zawsze rano krzyczy że chce iść do...
~Ewelina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 października 2018

Profesjonalna opieka i super miejsce wątek zamknięty Witam Mój synek uczęszczał do tego żłobka i muszę wystawić bardzo pozytywna...
~aleksandra
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 października 2018

Bardzo polecam :)!!!! wątek zamknięty Bardzo polecam żłobek świat malucha. Moje dzieciaczki zawsze wychodzą ze...
~Mama
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 października 2018

Absolutnie zadowolona mama wątek zamknięty Nie mogę pozostać bierna, jak widzę opinię, że które mają się nijak do...
~Mama- klientka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 września 2018

Absolutnie nie polecam wątek zamknięty W pomieszczeniach dziwny zapach, który czuć każdego dnia, mimo wietrzenia nie...
~Klientka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 września 2018

Nie ma lepszego miejsca! wątek zamknięty Świetne miejsce, panie bardzo sympatyczne, z dużą porcją miłości i...
~Zadwolona mama
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2018

Bardzo polecam wątek zamknięty Polecam żłobek z czystym sumieniem. Uczęszczał tam mój synek. "ciocie" są...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 1 lipca 2018

Polecam wątek zamknięty Świat malucha to idealne miejsce dla dzieci, które po raz pierwszy "na...
~Małgorzata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 listopada 2015

polecam wątek zamknięty oddaliśmy swojego synka jak miał 10 miesiecy obecnie ma 13 i w weekendy około...
~kinham
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 czerwca 2015

Polecam z czystym sumieniem !! wątek zamknięty Zdecydowanie jeden z najlepszych żłobków w Gdańsku. Panie opiekunki serdeczne...
~karola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 lutego 2015

polecam wątek zamknięty z mężem szukaliśmy żłobka spełniającego nasze wymagania. Ten żłobek spełnia w...
~marta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 listopada 2014

Polecam z czystym sumieniem! wątek zamknięty Cóż można napisać? :) Profesjonalna opieka nad dziećmi , przesympatyczne Pani...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 listopada 2014

Polecam wątek zamknięty Dziecko czuje się jak w domu:)A Ciocie w każdej chwili dbają o bezpieczeństwo...
~Joanna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2014

POLECAM! wątek zamknięty Polecam wszystkim Mamom, które wracają do pracy i nie są zdecydowane co...
~Kubas
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2014

POLECAM !! POLECAM !!! wątek zamknięty Również polecam punkt w 100 %, moje dziecko jest tam od samego początku,...
~KACHA_GDA
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 stycznia 2014

WARTO POLECAM!!!! wątek zamknięty Od września został otwarty ten punkt, który naprawdę robi bardzo dobre...
~MAMA
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 października 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry