Widok

Swiatla

Mysle ze przydaly by sie swiatla w centrum - wjazd z lotniczej czasem jest mocno zakorkowany (Lodowa)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Porządnie oświetlone pasy zwłaszcza przy nowo budowanej biedronce. Wieczorem tam nic nie widać a zdjąć pieszego nie problem zwłaszcza jak oślepi jadący z naprzeciwka samochód. Oświetlenie, które oświetla również chodnik przy pasach, a nie tylko środek jezdni. Widziałem takie we wioskach za Chojnicami jadąc w stronę Wałcza. Rewelacja.

Światłą bzdura. Nic nie poprawią wręcz pogorszą. Tak jak przedmówca napisał Pani z lizakiem jest dużo bardziej skuteczna.

Takie coś gmina mogłaby zamontować:
http://www.elgo.pl/produkty/ELGO/oswietlenie_zewnetrzne/zestawy_hybrydowe_LED/SUNWIND
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja wolę Panią Stopek! światła są bezduszne a Pani stopek dopilnuje naszych dzieci jak własnych, no i poza tym straciłaby pracę
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najbardziej to by się przy szkole przydały!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Ozonowanie domu (16 odpowiedzi)

Witam wszystkich.Moje dziecko ma alergię i lekarz doradził mi aby co jakiś czas przeprowadzać...

do góry