Widok

Światłowód ORANGE / internet

Proponuję zgłaszać ulice do inwestycji w światłowód od orange, udało sie postawic paczkomat to może i cywilizacja do nas dojdzie :)

Zgłoszenia ulic rejestrujemy pod linkiem ;

http://oferty.orange.pl/internet/?_ga=2.121238216.1959122849.1502273761-1273008667.1502273761
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

Proponuje skrzyknąć wszystkich zainteresowanych mieszkańców usługami FTTH i wypisanie wniosku o opracowanie i wydanie warunków technicznych na przyłączenie do sieci Orange Polska S.A. na wszystkich jest to pewniejsza metoda. Wniosek jest na stronie ORANGE.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy wydanie tych warunków oznacza, że wykonają przyłacze? czy w Baninie orange ma gdziekolwiek światłowód? Wniosek jest płatny i jeśli nic z tego nie wynika to szkoda zachodu. Do wniosku trzeba załączyć mapę geodezyjną, gdzie się o nią starać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ilu byłoby chętnych zapłacić około 1000 zł za instalację światłowodu przykładowo na Familijnym?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Heh a co to ma wspolnego ? Developer tak ladnie podzielil dzialki i drogi ze kazdy musi wyrazic zgode... Na prace i tu jest problem .. Ani orange ani inna firma bez zgody wszystkich nie rozpocznie prac bo jakis X powie ze to mu niepasuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Orange ma okazję na położenie kabla wzdłuż Tuchomskiej, zanim wyleją asfalt, zabudowa gęsta, chętnych jest sporo, ale czy oni są zainteresowani? wątpię...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprawdź akt notarialny, bo u nas jest zapis, że kupując mieszkanie udzielamy nieodwołalnej zgody na budowę mediów na naszych działkach, zarówno drogowych jak i prywatnych. Tak więc operatorzy mogą kopać :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mapa może być np od zakupu gruntu . W przyszłym roku ma być podobno realizowana inwestycja na ul. Północnej. Ważna jest ilość najlepiej całą ulica żeby się opłacało budować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak jest, na szczęście jeden idiota nie może blokować kładzenia infrastruktury na osiedlu bo obstawiam, że jak by wszyscy mieli wyrażać zgodę to kabel nie doszedłby do końca jednego szeregu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ojoj a co ma budowa z przesylem wspolnego ? Jak to sa dwa rozne pojecia ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nadal zbieram osoby chętne proszę wypełniać formularz aby Orange brał pod uwagę Banino jako potencjalne miejsce do inwestycji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Z tego co wiem to na Tuchomskiej interkomp układa światłowody.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Orange jest slaby wg mnie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Faktycznie, nawet już mają tam sieć, przynajmniej wg ich mapy: http://inter-komp.net/mapa-zasiegu-sieci/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja korzystam i jest ok - da sie żyć ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podbijam zapisujemy swoje ulicę do światłowód od Orange im więcej zgłoszeń tym lepiej .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podobnie i u nas, im więcej zgłoszeń tym lepiej - taka już jest ekonomia światłowodów. Zapraszam na http://www.amelek.net/formularz.php - proszę wpisać "światłowód" w polu Temat, dane kontaktowe, oraz datę kiedy kończy się umowa z obecnym dostawcą. Przekażcie sąsiadom!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam a od kiedy amelek świadczy usługę światłowodu ????
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chyba w 2014 położyliśmy pierwszy światłowód, zastąpił skrętkę działającą od 2004 do uszkodzenia podczas prac ogrodowych u sąsiada.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szkoda ze nie nie ma tego światłowodu na Wspólnej . Może warto z kimś dogadać się i wygryżc konkurencje i położyć światłowód ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na Wspólnej ma już światłowód Volta (wiem bo klient kiedyś przeszedł od nas), więc ryzykowne - jak już wydamy kasę na projekt i zaczniemy kopać z Morelowej, to mogą nagle się obudzić i zacząć podłączać. Nie wierzę w dogadywanie się z konkurencją, a już zwłaszcza by ta dała się wygryźć ;). Póki co jest radio, powinno działać lepiej od mobilnego.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Banino

Ozonowanie domu (15 odpowiedzi)

Witam wszystkich.Moje dziecko ma alergię i lekarz doradził mi aby co jakiś czas przeprowadzać...

do góry