Widok

Święta 2020

Czy ktoś z Was samotnie spędza święta ? Jak sobie z tym radzicie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja nie mam z kim,nie mam rodziny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jak spędzasz ten czas ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jeszcze nie wiem,ale raczej sam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Mamy rodzinę, ale święta spędzimy osobno, tzn. my sami i nasze dzieci z wnukami oddzielnie. Msimy uszanować nawzajem własne decyzje. Chociaż część z nas nie miałaby nic przeciwko spotkaniu w szerszym gronie, to są też ostrożni, którzy nie chcą narażać siebie i innych. Będą święta w ścisłym gronie domowników.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Żeby nam to "w krew" nie weszło. W sumie takie święta będą dosyć wygodne, niewymagające wysiłku i stosunkowo tanie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Jakto samotnie? Nikogo nie masz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
W sumie to smutne. Pełno samotnych osób a nikt nikomu szansy nie daje. Ech :-(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Nie mam rodziny, to dłuższa historia. Czasami się zastanawiam jak sobie z tym inni radzą, jak radzą sobie w życiu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Mam tak samo jak Ty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Może powiesz coś więcej o sobie ? Jakiś kontakt ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
570435474 to mój nr telefonu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja bym Cie zaprosil do nas jak nikogo nie masz i Ci zle z tym, ale mamy w planie objazdy rodzin wszelakich, - prawdziwa masakra. Wszyscy nas zapraszaja, brat, rodzice moi, rodzina zony w dwoch miejscach bo rodzice po rozwodach, kuzwa jest jedna wigilia a musimy byc w 5 miejscach. A tylko sproboj nie pojsc to sie poobrazaja. Powiem Ci, ze jestem juz tak tym umęczony ze jeszcze grudzien sie nie zaczal a juz chodze podkur... ny. I tak jest co roku. Mam nadzieje, ze wprowadza ten zakaz przemieszczania sie i rozstawia jakas policje bo cholery przez te swieta. mozna dostac. Ja Ci zazdroszcze ze nie musisz jechac nigdzie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Przestań marudzic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Też tak miałam. W wigilię jeden galop żeby wszystkim dogodzić. Raz powiedziałam "koniec" i się skończyło. Najważniejsze to postawić szanownej rodzinie granice. Uwierz, wiem co piszę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Chyba ktoś tu się zapomniał.tu ludzie potrzebują towarzystwa na święta,A nie marudzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Już widzę, jak są mile widzianymi gośćmi. Na pierwszy rzut oka widać, że takim nie dogodzisz, a na rewanż nie masz co liczyć. Przygotujesz święta, włożysz mnóstwo wysiłku i pieniędzy, a tacy później tyłek ci obrobią.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
A co to ma wspólnego z tym,że ktoś szuka kogoś na święta?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Towarzyskie

samotność w małżeństwie (39 odpowiedzi)

Zacznę od tego, że nie oczekuję rad. piszę tu, żeby zrzucić z siebie ciężar wszechogarniającej...

a gdzie jedziecie na wakacje? (32 odpowiedzi)

no cóż ,pogoda za oknem fatalna,marzy nam się południe Europy ,ale powiedzcie gdzie jedziecie na...

male piersi (79 odpowiedzi)

ehh dreczy mnie to bo mam bardzo male piersi owszem mam meza ktory mowi ze mnie kocha taka ale ja...

do góry