Miałem w tym tygodniu spotkanie z kontrahentem w Malinowym Ogrodzie. Nie miałem pojęcia że w akademi muzycznej jest lokal na tak wysokim poziomie kulinarnym. Obsługiwał nas miły kelner o dużej wiedzy na temat win. Teraz kiedy przeczytałem opinie to mam wrażenie że byłem gdzieś indziej albo zmieniło się na plus. Jeśli tak to polecam.