Zakupiłam mieszkanie w stanie deweloperskim, trochę się bałam tych zakupów, czy to wszystko będzie ze sobą pasowało. Odwiedziłam Targi Wyposażenia Wnętrz i tam siedziała sobie uśmiechnięta Diana Hołod. Pokazała mi swoje ukończone projekty, omówiła jak je zrealizowała i przy pomocy jakich pieniędzy. W tym momencie podjęłam decyzję - dogadamy się. Kobieta bardzo elastyczna, termin, płatnośc. Szczerze pisząc, czasami miałam wyrzuty, że tak często dzwonię, czy mailuję, ale jak coś zobaczyłam w sklepie to jak p.Diana napisała świetne, cudowne lepiej się czuła, że robię trafne zakupy, upokajała mnie. Kuchnia, salon, łazienka świetna robota, nowoczesna, nie za wygórowane pieniądze (ale jak znajomi oglądają mieszkanie to głośno mówią jaką forsę to musieliśmy wsadzić), a to nie tak, wystarczy podjąć współpracę z fachowcem, który zrobił projekt na miarę naszych funduszy, tak sprytnie sie pogłowił, że kuchnia jest świetna, a całość za.... 11 tys.zł ze sprzętem. polecam - fachowiec pierwsza klasa, a jak ktoś ma ochotę obejrzeć moją kuchnię to na stronie p.Diany jest. Białe i orzechowe fronty, kuchnia z wyspą