Byłam wraz z moją córką (13)i jej kolegą (11) w tym centrum zabaw. Pierwsze nasze wrażenie po wjechaniu na parking było nie za ciekawe. POmieszczenie wydawało się małe, i zaniedbane. Gdy weszliśmy naszym oczom ukazał się ogromny plac zabaw .. i chyba z dwoje czy troje bawiących się dzieci (byliśmy rano). Jako iż dzieciaki nie mogły dłużej wytrzymać, to pierwsi polecieli się bawić, a ja poszłam do kafejki, i tam chwilę posiedziałam. Ogólnie dużym rozczarowaniem było dla mnie to , że nie mogłam zostawić dzieci samych, i gdzieś pojechać. Rozumiem , gdyby dzieci miały poniżej 9 roku życia. Ale są już na tyle duże , że spokojnie mogłabym je zostawić same. Co do placu zabaw. Dzieci powiedziały że świetnie się bawiły, i to mi wystarcza. Jak na każdym placu zabaw czasem zdarzają się zepsute zabawki, najbardziej tylko zdołował mnie fakt że sanki były na tyle złamane że dzieci nie dały się na nich bawić. Jutro zamierzam jeszcze raz z nimi tam pojechać .. Mam nadzieję że może się tam coś zmieniło , ale na lepsze :)