Widok

Świetne dopasowanie do potrzeb klienta

Byłem już trzykrotnie więc trochę już mam doświadczenia z tą firmą. Raz samochód starszy (15 letni Mercedes), raz młodszy (5 letnia Skoda). Różne przypadki, bo i wiek samochodu znacząco różny i "finanse" na naprawę inne. Co warto podkreślić, to fakt, że szef lakierni dobrze zrozumiał potrzeby w obydwu przypadkach. W efekcie oba samochody cieszą moje oko.
Jak mi się zdarzyło zarysowanie na drzwiach, to nie usłyszałem, że od razu trzeba lakierować (jak sądziłem), tylko najpierw próba spolerowania. Udało się całkiem dobrze, więc koszty niskie. Bez naciągania.
Jestem zadowolony, bo spotkałem się z bardzo dobrym dopasowaniem zakresu usługi do potrzeb, bez utraty jakości. Co najważniejsze, to nawet w przypadku małej wtopy lakiernika udało się bez kłopotu dogadać i wykonać poprawkę. Bardzo to doceniam, bo nie sztuką jest obsługiwać klienta jak wszystko idzie jak po sznurku. Tutaj naprawdę duże uznanie. Polecam wszystkim.
Moja ocena
jakość usług: 6
 
czas realizacji: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Warsztat tragedia tragedia!!!!1
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja tam korzystałam z usług tego warsztatu i według mnie jest ok. Sprawnie i rzetelnie zrobili wycenę i naprawili mojego Audika. praktycznie nie ma śladu po stłuczce i jeszcze wypolerowały mi cały samochód. Spokojnie mogę ich polecić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Żarlinscy to pierwszorzędny warsztat. Dbają o moje samochody już od wielu lat. Zawsze jak im zostawiam samochód do naprawy (i to nie ważne czy tylko polerowanie cz też grubsza naprawa) to zawsze jest dobrze zrobiony. Bez naciągania i wciskania ciemnoty klientom. Dbają o każdy szczegół i każdą zapinkę tak że samochód wyjeżdża od nich jak nowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry