Rzadko to robię - wystawiam oceny czy komentarze - ale w tym wypadku po prostu musiałam. Jestem tak zadowolona z usług Pana Tomasza z Lider-ReBud, że pozostawienie jego fachowej pracy bez wysokiej oceny byłoby brakiem kultury z mojej strony. Muszę przyznać, że byłam zaskoczona, oczywiście bardzo pozytywnie, z usług wykończeniowych Pana Tomasza. Była to niezwykle miła odmiana, ponieważ musiałam kilka razy w życiu korzystać z usług firm wykończeniowych i była to za każdym razem katorga. Tutaj było zupełnie inaczej. Profesjonalna, bezproblemowa współpraca. Maksimum zaufania, które zaoferowałam zaprocentowało. Nie mogłam bym wymarzyć sobie lepszego partnera. A ja akurat nie jestem łatwym klientem. Dziękuję - jeszcze raz :) - za cierpliwość i pomoc w każdym problemie. Moje mieszkanie wygląda cudownie, wszystko jest jak z pod igły, a to wszystko zasługa Pana Tomka!! Niedługo będziemy otwierać z mężem knajpę i tylko jednej osobie mogę zlecić jej remont!! Z całego serca polecam wszystkim!! Nie zawiedziecie się!!