Zanim trafiłam do akademii, myślałam, że potrafię jeździć konno. Jednak jak się okazało, jeździectwo dla mnie miało się dopiero zacząć- to Dagmara zaczęła mnie naprawdę uczyć. Wcześniej z umiejętnościami stałam w miejscu, natomiast w Akademii Jeździeckiej odkryłam że jazda konna to coś więcej niż przemieszczanie się w trzech podstawowych chodach. Tutaj też dostałam szansę na pierwsze starty w zawodach, o których kiedyś mogłam tylko pomarzyć. Wkroczyłam na zupełnie nowy poziom w jeździectwie i dzięki ogromnemu zaangażowaniu, wiedzy i doświadczeniu Trenerki rozwijam swoje umiejętności i mogę coraz wyżej stawiać sobie poprzeczkę, wyznaczać kolejne cele. Co więcej, nie dotyczy to tylko samej jazdy- na tym samym poziomie stawia się tutaj naukę obcowania z końmi. Od pierwszych zajęć uczy się pielęgnacji oraz szacunku względem zwierząt, koń zawsze jest tutaj najważniejszy.
Polecam stajnię wszystkim- początkującym, no i z pewnością osobom bardziej zaawansowanym, które tak jak ja kiedyś czują że jeździectwo to coś więcej niż wożenie się na końskim grzbiecie i szukają osoby, która poprowadzi ich dalsze szkolenie.