Pan Dr Olszański jako jedyny dermatolog do którego chodziłam poradził sobie z moimi problemami z cerą. Pan Dr jest osobą dość specyficzną i trzeba się na to przygotować ;), ale jest to pierwszej klasy specjalista. Nie naciąga na zabiegi, które trwają w nieskończoność, a nie przynoszą żadnych widocznych rezultatów (moje doświadczenia po wizytach u innych lekarzy), za to proponuje konkretne rozwiązanie lub leki. W moim wypadku leczenie okazało się bardzo skuteczne i szybkie (!) za co serdecznie Panu Dr Olszańskiemu dziękuję. Serdecznie polecam innym osobom mającym tak jak ja problemy z cerą. Jedyna rzecz, która bym zmieniła to trochę lepsza organizacja wizyt w gabinecie, bo za każdym razem gdy jestem umówiona na daną godzinę, wchodzę do gabinetu czasami (sic!) godzinę później. Z drugiej strony... może po prostu tyle jest osób chętnych, że umawianie mniejszej liczny na jeden dzień wydłużyłoby ogólny czas oczekiwania, nie mogę się też przyczepić do tego, że Dr stara się poświęcić każdemu pacjentowi wystarczająco czasu.. tak czy inaczej, jeśli jest rozwiązanie na te opóźnienia dobrze byłoby je znaleźć ;) Ogólnie serdecznie polecam bo efekty leczenia są spektakularne i czekać warto ;)