Widok

Syf w biedronce.

Dlaczego w tym sklepie jest taki syf i bród? Kierownik tego sklepu powinien być dawno zdegradowany do czyszczenia parkingu! Wstyd to jeat najochydniejsza biedronka jaką kiedykolwiek widziałem!
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dużo czyściej jest w warsztatach samochodowych! Przecież tam sie kupuje jedzenie. Nie omieszkam zawiadomić w najbliższym czasie sanepid żeby odwiedził ten śmietnik
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0
Konkurencja zajmij się swoim podwórkiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 11

Jakim to trzeba być ograniczonym aby takie coś pisać z tego samego adresu IP. Ręce opadają, normalnie mistyfikacja zakrawa o najwyższe szczeble światowych rządów i służb specjalnych. Powinni chyba zacząć robić jakieś testy zanim dadzą dostęp do internetu...
Nie wiem czy to wkurzony klient czy konkurencja. Tak czy siak poziom umysłowy 5 latka.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

W jaki sposób można to sprawdzić????
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Korzystając z forum na komputerze(przeglądarce), bo w aplikacji nie pokazuje IP :v
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak to ja pisałem dwa piwrwsze komentarze! Sklep powonien zostać niezwłocznie zamnkiętyzn bród jest wszechobecny, kasjerki mają kilogramy brudu pod paznokciami. Syf i kiła. Nie polecam. Warto wybrać się parę km dalej i wstąpić do Lidla we Chwaszczynie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8

Skąd macie w sobie tyle jadu? Człowieku jakbyś nie zauważył to w biedrace w Bojanie jest duzy ruch natomiast w wiczlinie niewielki i zamaist podejść do kierownika sklepu że tobie to przeszkadza to robisz dym na forum. Czy ktoś Ci TU w tej sprawie pomoze? Dlaczego nie napiszesz na grupie Bojano i nie oplujesz jadem jak tu? Bo o tam nie jesteś już taki anonimowy??? Wstyd
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

To prawda, w biedrze bojańskiej jest wyjątkowo duży ruch i prawdopodobnie po prostu pracownicy nie mają czasu ogarnąć bo naprawdę cały czas w biegu. Ale może faktycznie kierownik zawnioskowałby o dodatkowy personel by od czasu do czasu gruntownie wysprzątać (łącznie z myciem lodówek) bo chyba obroty sklepu są wystarczające,
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

"we Chwaszczynie" - kto cię uczył polskiego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

to prawda, syf jest niemiłosierny, i śmierdzi miejscami ale zawsze dziwie się ludziom którzy tam walą drzwiami i oknami, w okoicznych sklepach jest nie dość ze taniej (poza markami własnymi oczywiście) to o wiele przyjemniej . Ja czasami też odwiedzam to miejsce np przy okazji akcji tematycznych ale nigdy nie pokusiłabym się na robienie tam codziennych zakupów... niestety kiedyś widziałam jak Pani z potężnym przeziębieniem i katarem lecącym z nosa wykładała pieczywo.... i to już mi wystarczyło
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

wkładała pieczywo do nosa? a to dopiero sztuczka.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Z nosa. Wytyka, a sam nie ogarnia synsepal jeden
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

miraculum - matołku... wykładała a nie wkładała... tj wykładała na półki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Przestraszyłem się, tego gila lecącego z nosa, ale mam pytanie, jeśli dziwisz się że ludzie walą tam drzwiami i oknami, to co Ty tam robiłaś?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

no właśnie napisałam... ze chodzę tam czasami... kiedy są akcje tematyczne - czytaj proszę ze zrozumieniem
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

A zastanowilas się, że Ci walacy drzwiami i oknami może też są takimi okazjonalistami. Ech tak, to jest patrząc tylko na swój czubek nosa, moze i bez gila.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

na pewno bez gila bo jak jestem chora to nie chodzę na zwiedzanie sklepów i nie rozsiewam zarazków gdzie popadnie, a co do czubka własnego nosa to zapewniam Cię ze patrze o wiele dalej i dlatego widzę i słyszę jak ludzie uwielbiają spacery po biedronkach i lidlach ... kochają tłumy i przebieranie w towarach.... poza tym.... bardzo wiele osób żyje ciągle w przekonaniu że w tych sklepach jej po prostu taniej... a to już od dawna nie prawda. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
To jest prawda, i tłumaczenie, ze ruch duży jest słabe. Ruch duży to i przychód duży wiec powinno być więcej pracowników. Uderza mnie jeszcze SYF wokół Biedronki, generalnie wszystkich Biedronek. Zwróćcie uwagę, kiedy stawiają Lidla to dookoła również jest ładnie, schludnie, trawka, drzewka. Zastanawia mnie, dlaczego gmina nie może wymagać aby teren wokół był zadbany . Generalnie wstyd ! W środku syf i na zewnątrz syf .
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bo to Biedronka i tak już musi być . Ja byłem tam dwa razy pierwszy i ostatni ..;-)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Liczy się tylko kasa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A kto robi ten syf ? No oczywiście, że klienci. To może warto odkładać na swoje miejsce artykuły których jednak nie kupujecie :) a nie pieprznąć gdziekolwiek ;) i wyrzucać śmieci do śmietnika, bo po coś on tam stoi :) syf w biedronce robicie taki, że pracownicy nie nadążają i taka prawda
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4
panie tu nie chodzi o bałagan tylko bród i syf który aż sie lepi
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Myśle, ze klienci są wszędzie tacy sami, biedra tu czy gdzie indziej . To nie jest tylko wina klientów! W Bojanie jest poprostu brud i smród !!! Dookoła sklepu również. Dziwi mnie, ze kontrola z sanepidu nie zamknęła jeszcze tego śmierdzącego sklepu !
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

klient jest wszędzie taki sam a rczej w tym poscie nie chodzi orzeczy które są nieodkładanie tylko o to że jak sie otwiera lodówkę na mięso to aż odrzuca - taki jest smród - drogie Panie i panowie którzy tam pracujecie? naprawdę tego nie widzicie? serio?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Zgadzam się całkowicie! Jak byłam tam ostatnio to miałam ochotę zadzwonić do sanepidu. Kartony porozwalane na podłodze że przejść się nie da to norma, ale w tej Biedronce zastałam porozlewane maślanki, porozsypywane groszki, trzeba było skakać przez ten bałagan żeby przedostać się do wyjścia. Skupiłam się nie na zakupach tylko na patrzeniu pod nogi, bo bałam się że się na czymś poślizgnę. Syf, syf i jeszcze raz syf! To był ostatni raz jak tam byłam i się zastanawiam jakim cudem tyle ludzi tam chodzi? Czy osoby tam robiące zakupy w domach też mają taki śmietnik, że im to nie przeszkadza?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Bardzo Pani dziekuje za szczery i niestety prawdziwy komenatarz! Dokladnie jest tak jak Pani mówi. I jeszcze ci ukraincy bezszczelni co tam pracują. Stałem przy lodówce wybierając towar a on sie wepchnął przede mnie i zaczął ładować towar do lodówki, zero kultury. Tak samo jak gruba Pani na kasie z krótkimi włosami co zamiast kasować wrzeszczy na cały sklep do koleżanki z sąsiedniej kasy co ją tam nie boli i co będzie w domu robiła. Masakra ten sklep to jesen wielki syf, sanepid tam powinien wpaść a kierownik wylecieć..
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4
Nie rozumiem jednej kwestii... Skoro macie tyle zarzutów to dlaczego nie zgosiliscie tego do sanepidu nie zrobiliście zdjęcia itd???czekam na to aż ktoś się wypowie ze zawiadomił sanepid bo póki co wylewacie pomyje bez rezultatu bo każdy chciał zgłosić ale jakoś do tego nie doszło...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Komentarz świadczy o Pani poziomie kultury, czyli zerowym. Jak można pisać o kimś w tak obrazliwy sposob. Moze ta ,,Gruba Pani" jest chora. Żenada, ze tacy niemili ludzie mieszkaja w Bojanie. Lepiej ich omijać szerokim łukiem.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Aż wstyd czytać co niektóre komentarze. Ludzie co sie z wami dzieje? Wszystko wam przeszkadza. Nie pasuje, to sa inne sklepy, w których można zakupy robić! Przykre czytać takie głupoty
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dlatego nie chodze do biedronek - bo zawsze tam jest syf. Jakby korpo nakazywalo z gory to.
Nie wiadomo ile co kosztuje, przejechac z koszem po sklepie- trzeba szukac jak bo przejscia pozastawiane.
Moze sa takie gdzie jest inaczej ale bylem juz w wielu i albo wiekszy syf albo mniejszy - ale zawsze.
Ciekawe ze jakakolwiek inna siec o kubaturze podobnej na sklepie - nie ma takiego syfu. Mozna wymienic co najmniej kilka marek - nie bede robil tu reklamy. W Biedronach zawsze syf i tyle
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

Co tam deweloper knuje (13 odpowiedzi)

Czy ktoś zna zakres zmian w Warunkach Zabudowy o jakie wnioskuje deweloper stawiający bliźniaki...

Podziękujmy starym radnym i wójtowi. (58 odpowiedzi)

Albo większość w Gminie Szemud ma powazne problemy z pamięcią albo już nie wiem co. Nie mogę...

MBA w Gminie Szemud (18 odpowiedzi)

Wójt z naszych pieniędzy wydał ponad 43 tysiące za swoje studia MBA w Krakowie. Czy ktoś z UG...

do góry