To najlepszy agent nieruchomości, jakiego można znaleźć w Polsce Muszę powiedzieć, że to bardzo profesjonalna mobieta i bez dyskryminacji w kontaktach z klientami. Wielu agentów odrzuciło mnie, ponieważ chciałem kupić ziemię jako obcokrajowiec, a kiedy dowiadywali się, że jestem obcokrajowcem, po prostu mówili mi, że oferta nie jest już dostępna.
Ale dla agenta Goodwill & Co było niesamowite, że nawet kiedy powiedziałem jej, że jestem obcokrajowcem, jej pierwsza odpowiedzią było "nie ma problemem, będziemy musieli ubiegać się o pozwolenie" i mogę powiedzieć, że w tej firmie traktują cię jak rodzinę dają ci informacje i pomagają. Z ich pomocą uzyskałem pozwolenie od rządu, kupiłem ziemię i wszystko poszło idealnie. Jeśli mogą pójść tak daleko dla obcokrajowca, to myślę, że dla obywatela Polski lub UE będzie to jeszcze prostsze i łatwiejsze, a jeśli jesteś obcokrajowcem, który marzy o posiadaniu nieruchomości w Polsce, możesz to marzenie zrealizować, po prostu skontaktuj się z Goodwill & Co.
Nie tylko pomagają ci kupić nieruchomość, ale przeprowadza cię przez cały proces, a na koniec zawsze będziesz zadowolony, że ich spotkałeś.