Widok

Sylwester

Jakieś pomysły na zabawę sylwestrową?? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Usunałem tamto i dodałem nowe, publiczne, może to był powód?
https://www.facebook.com/events/1481900761835165/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja chętnie też bym się może pisał, gdy wchodzi się w link to n fb wyświetla się taki komunikat "Strona nie może być wyświetlona w tej chwili. Mogą to być przejściowe problemy, uszkodzony lub wygasły odnośnik lub brak zezwolenia na dostęp"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ok, ale co nie działa? Link działa jak go wklejam ;)
Jakiś błąd czy co?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie działa
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
https://www.facebook.com/events/219648121816163/

Ale nie wiem czy to dziala, bo ja to facebooka mam tylko dla grup :] Jak coś mam inaczej naklikać to napiszcie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to zrób event na fejsie czy tam grupę i podeślij linka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no właśnie, gdzie? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To jakis event sobie robimy na fb czy jak?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to jest już nas sporo :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
+ dwie dziewczyny? ;) ja i koleżanka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Paula z Malwiną to już jest dwie osoby + Lipton to już ekipa ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to jeden dzień (albo i noc nawet, a co tam, jak szaleć to szaleć!) możemy zrobić miks fajnych i niefajnych, ja jestem w sumie trochę tolerancyjny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mnie to rybka, nawet nie wiem gdzie mozna sensownie isc w sylwestra ;) To zalezy ile ludka by sie znalazlo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja bardzo chętnie ale niestety nie jestem tak fajna jak ty. Więc odpada ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Lipton a gdzie na ta impreze bys sie wybral ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja bym poszedł na imprezę lub domówkę, bo akurat przyjdzie mi *niestety* zostac w Gdansku, takze sytuacja zrobiła się beznadziejna, bo tu to znam parę osób;)
Mam 29 lat
Także można spróbować zebrać ekipę takich fajnych ludzi jak ja!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z 40 latkiem nikt nie pójdzie na Sylwestra? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
par;lament, ale nie wiem, czy są jeszcze miejscówy. prawie wszystkie kluby płatne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gdańska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam zamiar do klubu z kuzynka pojsc na impreze sylwestrowa, ktory w Gdansku polecacie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry