~lipton
91.200.32.*
(9 lat temu) 27 grudnia 2016 o 14:56
A ja bym poszedł na imprezę lub domówkę, bo akurat przyjdzie mi *niestety* zostac w Gdansku, takze sytuacja zrobiła się beznadziejna, bo tu to znam parę osób;)
Mam 29 lat
Także można spróbować zebrać ekipę takich fajnych ludzi jak ja!
0
0