Odpowiadasz na:

Sylwester

Nie wiem po co ludzie tak hucznie witają kolejny rok? Petardy od kilku dni juz huczą . Straszą zwierzynę te leśna i te domowa. Ludzie starsi tez złe znoszą takie hałasy pod oknami wieczorna pora.... rozwiń

Nie wiem po co ludzie tak hucznie witają kolejny rok? Petardy od kilku dni juz huczą . Straszą zwierzynę te leśna i te domowa. Ludzie starsi tez złe znoszą takie hałasy pod oknami wieczorna pora. Przywiajcie jak juz musicie Nowy Rok bez tego zbytecznego hałasu . A wszystkim którzy koniecznie musza wystrzelić petardy pod oknami sąsiadów życzę łącznie ze strzałem wyrwanej raczki i kilku palców.

zobacz wątek
8 lat temu
~

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry