Widok

Sylwia i Gian - opinia

Pani Bożena pomagała nam, gdy szukaliśmy mieszkania na wynajem w Gdańsku pod koniec 2021 roku. Byliśmy pod wrażaniem tego, jak świetnie jest zorganizowana, dba o szczegóły i zadowolenie zarówno właściciela mieszkanie ale i potencjalnych najemców. Od strony organizacyjnej pozostaje mi podziękować za dopasowywanie godzin spotkań, tak abyśmy nie musieli brać wolnego bądź "urywać" się z pracy. Pani Bożena zadbała również o to, aby wszystkie dokumenty były w 100% kompletne i na czas. Wiedzieliśmy, że mieszkanie będzie odświeżane przed naszą przeprowadzką i tutaj Pani Bożena zadbała o najmniejszy szczegół, mieszkanie było pięknie urządzone (wg mnie nawet lepiej niż na zdjęciach przed remontem :)). Czekało na nas wysprzątane i pachnące mieszkanie!
P.S. W jadalni były nawet świeże cięte kwiaty w wazonie :)

Mamy nadzieję, że w obecnym mieszkaniu zagościmy na dłużej, ale jeśli kiedyś będziemy zmieniać lokum to mam nadzieję, że będziemy mogli ponownie skorzystać z usług Pani Bożeny.
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
pomoc merytoryczna: 6
 
prowizje i opłaty: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Dziękuję Państwu za słowa uznania,.

Myśle, że w dużej mierze sukces był możliwy dzięki Państwa zaufaniu i otwartości na proponowane rozwiązania :)

Faktem jest, że efekt jaki udało się osiągnąć był imponujący- przerósł nawet moje oczekiwania.
W niezwykle krótkim czasie udało się wydobyć jpiękno apartamentu i stworzyć z niego niezwykle klimatyczne miejsce.

Wiem, ze oddałam go w dobre ręce...

Z przyjemnością pomogę Państwu w przyszłości o ile będzie to tylko możliwe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Szarejko Nieruchomości & Mediacje

Mateusz - ocena (3 odpowiedzi)

Wysoka jakość obsługi, specjalista godny polecenia!

do góry