Widok

Sylwia - ocena

Masakra!
Byłam dziś na zakupach w perfumerii Sephora i muszę powiedzieć że nie wybiorę się tam ponownie.
Żałuje, że zareagowałam na pytanie pani w czym mogę pomoc.

Ten sklep ma zdecydowanie za dużo pracowników, a zdołałam sie o tym przekonac kiedy próbowałam zdecydować na jaką pojemność perfum mnie stać.
Kiedy się odwróciłam zobaczyłam wokół mnie cały personel sklepu - włącznie z kasjerkami, czułam się jak pospolity złodziej!
Może potrzebny jest im jakiś trening na rozpoznawanie złodzieja, bo po pierwsze kiedy się chce coś ukraść to chyba nie prosi sie o poradę?
Jestem bardzo zawiedziona poziomem obsługi w tym sklepie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zdziwiła byś się kobieto. Często potencjalny złodziej właśnie tak odsuwa od siebie podejrzenia. Jeżeli podchodzą i służą radą to chyba dobrze, każdy pracownik ma inne podejście.

Nie podejdzie źle
Podejdzie źle

Wam to się już w du*ach przewraca od dobrobytu. Ja dziś bylem, bo kupowałem żonie prezent i cieszył mnie fakt, że makijażystka mi pomogła dobrać, po chwili kolejna pani doradziła przy wyborze perfum. Każda w czymś się specjalizowała i była w stanie doradzić. Gorąco polecam tę perfumerie w Trójmieście pozdrawiam Panią Joanne i Panią Iwonkę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry