Uczęszczam ze swoją sunią LUNĄ rasy husky do p. Basi od psiego przedszkola (a kto zna te rasę wie jak trudne bywają te psiaki) obecnie kontynuujemy naukę na dalszym etapie - zajęcia są przemyślane, a sama prowadząca jest profesjonalna, może nie zawsze znajdzie czas by indywidualnie podejść do każdego z uczestników ale na pewno odpowie na pytania i pomoże. Prawda jest jednak to, ze Ci co wystawiają tutaj negatywne opinie powinni sami uderzyć się w pierś i odpowiedzieć na pytanie ile czasu poświęcili na naukę ze swoim pupilem? Basia cudotwórcą nie jest ale na pewno 100% profesjonalistką! Mnie i mojego psa nauczyła przede wszystkim współpracy a przy odrobinie dyscypliny rozwiniemy to dalej. Na chwile obecną mój pies dzięki zajęciom opanował wszystkie podstawowe komendy typu: siad, leżeć, do mnie, aport itp nie ucieka, nie jest agresywny wobec ludzi i innych zwierząt. Obecnie pracujemy nad posłuszeństwem i cały czas się rozwijamy a wszytko dzięki zajęciom w Gangu Urwisów! Tym, którzy zastanawiają się nad zajęciami mówię: WARTO ale nic nie odbywa się bez pracy i jeszcze raz pracy zarówno ze strony właściciela jak i psa - pani Basia pokazuje metody a reszta należy do nas.