Odpowiadasz na:

Symbio

Symbio powstało w dzielnicy Aniołki. To zaciszna okolica, jednocześnie blisko ważnych punktów Gdańska. Lokalizacja charakteryzuje się dobrym położeniem w stosunku do głównej osi komunikacyjnej... rozwiń

Symbio powstało w dzielnicy Aniołki. To zaciszna okolica, jednocześnie blisko ważnych punktów Gdańska. Lokalizacja charakteryzuje się dobrym położeniem w stosunku do głównej osi komunikacyjnej Gdańska oraz dostępem do wszystkich rodzajów środków transportu: autobusów, pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej oraz linii tramwajowych.

W pobliżu znajdują się kampusy uczelni wyższych, budynki ochrony ...
więcej

zobacz wątek
2 lata temu
trojmiasto.pl

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry