Widok

Sympatycznie :)

Witam, w GCH Manhattan bywam dość często, zauważyłem że po otwarciu GB centrum jakby trochę podupadło, ale teraz widać że się starają wrócić do poprzedniego poziomu. Sporo nowych sklepów się otwiera, zmienia się powoli aranżacja, wszystko idzie w dobrą stronę. Nie bardzo rozumiem dlaczego niektórzy narzekają na parking - tu też jest postęp, niedziela cała za darmo, w sobotę co tydzień jakieś promocje są, no i obsługa parkingu ! Bardzo fajne dziewczyny, zwłaszcza 2 brunetki - wspaniałe, miłe, aż chce się wracać :) tylko pożałować że w innych centrach takich nie ma. A narzekają pewnie "mózgi" z TigerGymu, że muszą wyskoczyć z 3 zł przy wyjeździe, bo podbicie biletu na siłowni wykracza poza ich procesy myślowe, no ale trudno, trzeba im wybaczyć.
Kończąc już, pewnie nie wszyscy pamiętają, że GCH Manhattan to pierwsze centrum, które się pojawiło w Gdańsku. W międzyczasie konkurencja zrobiła się nie mała - to fakt, ale zachęcam do odwiedzania tego miejsca. Również z sentymentu :) Czekam na dalsze zmiany, oby wszystkie na lepsze !! Pozdrawiam
Moja ocena
architektura i aranżacja wnętrza: 5
 
lokalizacja: 6
 
dodatkowe usługi: 5
 
różnorodność sklepów: 5
 
ocena ogólna: 5
 
5.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 25
Ciekawe, że jak zła opinia to od razu "mózgi" z Tigera narzekają, zachodzę w głowę jak "zwykły klient" jest zorientowany że Tiger 3zł rabatu ma i że narzeka przy wyjeździe. Zatem MainEventT prawdopodobnie pracujesz na parkingu i próbujesz ratować swój wizerunek. Chamstwo i Prostactwo!!!! Jeździłem do Tiger Gymu i dobrze wiem, że jak się nie posmaruje to się nie jedzie. Tzw "dawanie w łapę" to norma: Kawka, herbatka,siateczka przez okienko, a nawet parę złoty i wyjeżdżasz za free. Norma! Dobrze z nas ciągniecie wiec nie narzekaj!!
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 11
Biorąc pod uwagę, że pracuje tam chyba 5 dziewczyn i każdej trzeba by "dać w łapę" to najtaniej to Twoje wyjeżdżanie nie wychodzi. Zrobiłeś interes życia. A po za tym wątpię, żeby wyglądało to tak jak opisujesz no ale w internecie każdy jest odważny, bo anonimowy. Łatwo się rzuca oskarżeniami, prawda? Jeżeli uważasz, że przepłaciłeś, że dziewczyny zdarły z Ciebie skórę to miej odwagę i zgłoś to ich szefowi a nie wylewasz swoje żale tutaj. Mam nadzieję, że zdążysz to przeczytać zanim moderator usunie tą opinię, która de facto nie dotyczy Manhattanu. Pozdrawiam dziewczyny. I brunetki i blondynki:) dobrze wywiązujące się ze swoich obowiązków.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 23
Matołku, a może ja też chodziłem tam na siłownię ?? Mózg zostawiłeś w szatni ?
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 21
boze ale niektorzy maja problemy..hehe jak komus za drogo to parkowac poza manhattanem....widac ze niektorzy ostatnie piniadze wydaja do lanserskiej silowni a potem placz ze na jakis parkin nie maja..jezu beka na maksa....wspolczuje problemu hehe
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8
do góry