Widok

Synek uwielbia swoje przedszkole!

Jesteśmy pod wrażeniem cierpliwości, oddania, ciepła, wyrozumiałości i troskliwości jakim przepełnione są panie pracujące w tym przedszkolu.
Organizacja zajęć dodatkowych i różnego rodzaju imprez oraz ilość wiedzy jaką przyswaja nasz synek w przedszkolu robi na nas duże wrażenie.
Jestem osobą przykładającą dużą wagę do szczegółów i z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że w tym przedszkolu nie ma się do czego "przyczepić".
Naprawdę serdecznie polecam!!!
Moja ocena
opieka: 6
 
zajęcia dodatkowe: 6
 
wyposażenie: 6
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Widocznie trochę od tamtego czasu się zmieniło. Dlaczego Panie pracujące w tym przedszkolu zmieniają się jak w sklepie spożywczym? Aktualnie zmieniła się Pani w grupie u średniaków do której chodzi moje dziecko, nie wiadomo co to za Pani i z jakim wykształceniem. Dziecko nie chce chodzić do przedszkola, mówi ze Pani się nimi nie zajmuje, "czyta sobie książki" na parapecie i ciągle coś wycina. Nie napisze czyją jestem mamą, bo nie chce żeby moje dziecko na tym cierpiało. Moim zdaniem przedszkole jest nastawione głównie na zyski a nie na dzieci. Mnie ono pasuje pod względem lokalizacji..dopóki nie znajdę innego. Czy to jest normalne?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry