Widok

Szachy

Śródmieście Temat dostępny też na forum:
Może jest jakaś dziewczyna/kobieta, która lubi grać w szachy?, gram amatorsko, ale mysle że na przyzwoitym poziomie, miejsce gry: pub, kawiarnia itp. moje gg: 24528211 mail: marcin3122@wp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja gram w szachy, nawet często, ale z mężem :) "Walka" zrobiła się dość zacięta, bo nawet ostatnio zaczął mnie ogrywać i jestem już tylko o jedną wygraną przed nim...
Powiem Ci tylko, że jeśli chcesz grać lepiej, szukaj zawodnika lepszego od siebie, ewentualnie na tym samym poziomie. Inaczej nie nauczysz się niczego nowego :)

Pozdrawiam i życzę udanych "łowów" ;-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ale droga Niulku, ja nie pytałem w swoim poście co zrobić by grać lepiej w szachy, tylko pisałem, że szukam osoby do gry :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
...i jak masz ochotę zagrać to najlepiej napisać wprost :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie, dziękuję, właśnie przed chwilą wygrałam kolejny mecz i głowa mi pęka, bo coraz trudniej mi pokonać mojego przeciwnika ;-)
Poza tym ładnie sprecyzowałeś, z kim chcesz grać- z kobietą. Wnioskuję zatem, iż Twój wątek winien znaleźć się w kategorii "Towarzyskie" :) Ale to tylko moje skromne zdanie :)

Pozdrawiam!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niulka - a gdybym napisał że chce zagrac w szachy z facetem, tez byc zauroczyła nas genialną interpretacją? :DDD
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Płeć w szachach nie ma znaczenia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie żartuj... naprawdę? Dziękujemy za trafne spostrzeżenie, nigdy byśmy sami na to nie wpadli! :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja gram z komputerem i tą grę sobie chwalę nie muszę nikogo szukać
do gry a i mogę ustawić sobie poziom gry na jakim chcę grać.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecałabym zajrzeć w listę miejsc, w których można pograć na porządnym poziomie. W wielu miastach są miejsca do gry w szachy (https://echowarszawy.pl/20221003341591/gdzie-cwiczyc-nauke-gry-w-szachy-w-warszawie), być może w Trójmieście także.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli chcesz nauczyć się grać w szachy, najlepiej szukać klubu! Chcąc wiedzieć, gdzie znaleźć trenera szachów, musisz poczytać artykuł pod linkiem https://lubimyszachy.pl/jak-szukac-klubu-szachowego-gdzie-znalezc-trenera-szachow/, gdzie dobrze opisano, jak szukać klubów do gry.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Sport

Sklepy sportowe? (31 odpowiedzi)

Orientuje się ktoś może gdzie znajduję się fajny sklep sportowy z dużym wyborem sprzętu pływackiego?

Ćwiczenia w domu zamiast siłowni (50 odpowiedzi)

Witam mam postanowienie noworoczne. Planowałam zapisac sie na siłownię. Mieszkam na wsi....

Trekking trójmiasto (3 odpowiedzi)

Cześć. Szukam osób chętnych na wspólne wyjścia w trójmiejskie lasy, aby pochodzić po górkach,...

do góry