Widok

Szału nie ma.

Wraz z koleżanką nie mogłam doczekać się wizyty w tej restauracji. Przyszłyśmy nastawione bardzo pozytywnie, jednak niestety od samego wejścia humor coraz bardziej nas opuszczał. Obsługa kelnerska nie raczyła nas przywitać, ewentualnie wskazać jakis dogodny stolik (miejsc akurat zbyt dużo wolnych nie było). Poradziłyśmy sobie same. Szkoda, że po 15 minutach musiałyśmy same też podać sobie menu, bo nikt nadal się nami nie zainteresował. Po złożeniu zamówienia na napoje czekałyśmy kolejne minimum 15 min, obserwując z zaciekawieniem jak kelnerzy usiłują je przygotować, chodząc w kółko, drapiąc się po głowie, przerzucając włosy z boku na bok... Ceny zdecydowanie nieadekwatne do jakości potraw. Połączenie smaków trochę nietrafione. W każdej z potraw dominowały marchewka i pietruszka. Kelnerzy nie obserwowali co dzieje się na sali, goście przez całą naszą wizytę siedzieli przy pustych talerzach. Miałyśmy ochotę na deser, ale ani nikt nie zapytał czy obiad smakował ani nikt nie zaproponował czegoś słodkiego. Przykre. Płacąc takie pieniądze za obiad, chciałabym być chociaż dobrze obsłużona. Radzę szybko przeszkolić kelnerów, albo ich zmienić, bo pierwszych klientów już straciliście.
Moja ocena
obsługa: 2
 
menu: 3
 
jakość potraw: 3
 
klimat i wystrój: 4
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 3
 
3.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Pani Izo, zależy nam na każdym gościu który przekracza próg Maliki, dlatego zazwyczaj kelnerzy od razu witają każdego z usmiechem i z kartą w dłoni. Nie wiem co stało się tego dnia, może pierwsze dni zwiększonego ruchu okazały się zbyt trudnym dla naszej ekipy sprawdzianem, ale prosze mi wierzyc że pracujemy nad sobą. Dbamy też o to by dania w części naszego tradycyjnego menu były jak najbardziej autentyczne i z jak najlepszych produktów. Niestety jakośc i oryginalnośc składników wiąże się z określoną ceną, a świeża kolendra,bataty,bakłażany i topinambury, jagnięcina i baranina, nie należą do produktów tanich.
Jeżeli mają Panie chęć na skosztowanie naszych deserów,i dacie nam szansę na poprawę, zapraszamy
serdecznie, postaramy się by tym razem wyszły Panie zadowolone.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry