Widok

Szału nie ma...

Mogę się wypowiedzieć na temat zajęć na Złotej Karczmie. Mam porównanie jeśli chodzi o zajęcia fitness nie tylko w Trójmieście i gdyby nie to, że mam blisko na Złotą Karczmę - na pewno bym tego miejsca nie wybrała. Przez kilka lat temat czystości na sali nie został poruszony - na sali jest po prostu brudno (latają kurze, jest piasek) natomiast sprzęt? prócz kg-mowych hantli można powiedzieć, że nie ma nic. Mat do ćwiczeń nie liczę gdyż są w opłakanym stanie, każda z innej parafii. Sprzęt grający co chwilę się zacina i przestaje grać muzyka.. prowadzące za każdym razem przepraszają :|
Brak luster na sali.
Jeśli chodzi o karnety - b.słabo, że są stricte miesięczne bez możliwości jakiegokolwiek przedłużenia (bez dopłat) choćby z powodu choroby... która jak wiadomo - nie wybiera.
Myślę, że jeśli powyższe nie ulegną zmianie - kobiety zaczną powoli wykruszać się jeszcze bardziej... a szkoda, bo jest sala - kwestia tylko podejścia i zadbania o nią - tym samym zadbania o Klientki. A to jest chyba najważniejsze aby zostały one przy danym fitness klubie.
Moja ocena
obsługa: 2
 
oferta: 5
 
wyposażenie: 1
 
klimat i wystrój: 1
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 3
 
2.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Droga klientko!
Niestety Złota Karczma- to nie jest nasz fitness klub to sala wynajmowana w szkole. To szkoła dyktuje nam warunki. Sprawa czystości sali wielokrotnie zgłaszana była do dyrekcji. Nie mamy wpływu na wygląd sali, chociaż bardzo byśmy tego chcieli :-( Jeśli chodzi o karnety nie ma możliwości zawieszania, jedynie przedłużenia o 1 tydzień to koszt 20zł.Na Złotej Karczmie zajęcia prowadzimy od 2006 roku i mam nadzieję, że grupa będzie rosła w siłę pomimo niedogodności ze strony szkoły.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hahahahah nie dość, ze szału nie ma to jeszcze coś się tam niektórym nie udało i nie wyszło i mszczą się za to na fajniejszych od siebie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry