Odpowiadasz na:

Re: Szanowni Pracodawcy, nie róbcie w pensji tejemnicy..

Sorry dziewczyno, ale nie masz pojęcia o czym piszesz. W średniej polskiej firmie, trzeba było zasuwac czasem po 24h na dobę (za darmo), a w nagrodę było 4 h wolnego. W korpo to szef pilnuje czasu... rozwiń

Sorry dziewczyno, ale nie masz pojęcia o czym piszesz. W średniej polskiej firmie, trzeba było zasuwac czasem po 24h na dobę (za darmo), a w nagrodę było 4 h wolnego. W korpo to szef pilnuje czasu pracy, wyplaca nadgodziny, albo oddaje wolne.
Czemu do ciebie wracają ludzie? Bo nie maja innego wyjścia niż popracować 4ce na zleceniu. Ale to ani twoja wina,ani moja, takie sa realia.
Dlatego piszę do nich: uwierzcie w siebie, uczcie sie języków i szukajcie normalnej roboty, która zapewni wam byt, a nie pozwoli przetrwać ledwo kilka mcy.
I nie gadaj mi, ze posiadanie swojej firmy = wolny czas, bo jak chcesz ja rozwijać, pracujesz 24/7. Chyba ze rajcuje cię minimum. Mnie nie.
A 30 tys rocznie to kpina, nie zarobki. Właśnie tyle dało sie wyciągnąć w polskiej firmie.

zobacz wątek
13 lat temu
~zawsze szczery

Odpowiedź

Autor

Polityka prywatności
do góry