Widok

Szczera opinia

Wykładowcy to jakaś pomyłka, zwłaszcza jeden, który zamiast prowadzić zajęcia 8 h, kończy je w ciągu 2 h, w dodatku z tak okrojonym materiałem. Nie wiem skąd oni biorą tych nauczycieli, którzy są tam chyba tylko dla zabawy. Zajęcia prowadzone są w obskurnej szkole, która musiałaby przejść remont. Planu to nigdy nie można się spodziewać na czas, tylko dwa, trzy dni wcześniej, a jak już dzwonię zapytać się o cokolwiek do sekretariatu, to Panie tam pracujące wydają się być za kare. Jakbym miała do wyboru, to więcej bym tutaj nie wróciła. Strata cennego czasu, bo i tak niczego się nie wyniesie z tych zajęć.

wypowiedź zmoderowana ( 2018-09-11 07:48:05)

Moja ocena
poziom nauczania: 1
 
zajęcia dodatkowe: 1
 
wyposażenie: 6
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 1
 
2.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Absolutnie się z Panią nie zgadzam. Większość z nauczycieli to pasjonaci, którzy nie tylko potrafią zainteresować ale również odpowiednio przygotować do egzaminów zewnętrznych. Dokładamy wszelkich starań, aby służyć Państwu jak najlepiej potrafimy. Harmonogram zjazdów widnieje na stronie internetowej od połowy lipca, natomiast szczegółowy plan zajęć zgodnie z podanym komunikatem od 10 września. Bardzo łatwo jest kogoś krytykować.....ale proszę mi wierzyć nie jestem tu za karę, jestem bo lubię swoją pracę. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja też nie zgadzam się z tą opinią. Jestem już na drugim semestrze w tej szkole i mam zupełnie inne odczucia. Jeśli masz jakiś problem, uwagi związane z zajęciami lub nauczycielami, to warto zgłosić się do sekretariatu osobiście. Mi jeszcze nikt tam nie odmówił pomocy i wszystkie problemy szybko są rozwiązywane. Co do planu - to, że nie zawsze są idealnie na czas, to jest dość normalne i nie dotyczy to tylko żaka. Ogarnięcie planu zajęć dla tylu kierunków nie jest proste, na początku semestru zawsze jest z tym problem, ale to szybko się ustatkuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry