Wybrałam ten ośrodek ze względu na bliskość od miejsca zamieszkania, jednak okazało się to doskonałym wyborem. Miałam przyjemność uczyć się właśnie pod okiem pana Wojtka Marszewskiego i mimo, że myślałam, że nie nauczę się jeździć, stało się inaczej. 30 godzin planowego kursu wystarcza, żeby opanować zarówno manewry na placu jak i ruch miejski, oraz znienawidzone przez wszystkich parkowania na mieście, które można przejść naprawdę bezboleśnie.

Kurs, mimo że przeprowadzony w przyjemnej i bezkonfliktowej atmosferze, jest absolutnie profesjonalny i skuteczny. Temu instruktorowi naprawdę zależy na dobrym wyszkoleniu każdego kierowcy! Co za tym idzie, jest wysoki współczynnik zdawalności. Co najważniejsze przystosowuje nie tylko do "zaliczenia" egzaminu ale i do normalniej, bezpiecznej jazdy na drodze, co niektórzy instruktorzy mają w zwyczaju rozgraniczać a przecież nie o to chodzi! Wszak mamy stać się pełnoprawnymi użytkownikami dróg, a to zobowiązuje do pewnych zachowań :)

Dziękuję za naukę-będę stosować się do Pana porad zawsze znajdując się na drodze!
Szerokiej Drogi