Widok

Szczerze polecam!

Trafna diagnoza, pełen profesjonalizm, super podejście. Po kilku nie do końca kompetentnych ginekologach wreszcie znalazłam naprawdę dobrego lekarza:)
Moja ocena
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
wyposażenie: -
 
czas oczekiwania: 6
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 6
 
5.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pewnie leczyłaś się u dr Letkiewicz prywatnie bo wtedy rzeczywiście jest bardzo miła i zależy jej na pacjentach(wiadomo kasa).Natomiast jak pójdziesz do zwykłej przychodni(Witomino) to już nie będzie taka miła dla ciebie.Uśmiech w prywatnym gabinecie za pieniądze a totalne olewanie pacjentek na Witominie to motto tej ginekolog.Strasznie się rozczarowałam zachowaniem tego lekarza, bo niestety poznałam jej prawdziwe oblicze.Cóz przykre ale prawdziwe.Odradzam chyba że ktoś leczy się prywatnie, zreszta płacisz - wymagasz!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pani Iglińska,
może będzie się Pani podpisywać, a nie pisać anonimowo
Ewa Letkiewicz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Też polecam panią doktor, przede wszystkim dobry specjalista, bardzo dokładnie bada i przede wszystkim bardzo sympatyczna osoba, która odpowiada na każde pytanie w bardzo rzeczowy sposób. Gorąco polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przeczytałam ten post i się dziwię. Chodziłam do P.Doktor jak przyjmowała w przychodni stoczniowej i jakoś nie mogę powiedzieć żeby była niemiła. Zawsze grzecznie i z zainteresowaniem do pacjentki. Po porodzie nawet zajrzała do mnie na oddział i wszystko wtedy gdy chodziłam do przychodni a nie prywatnie.
Prywatnie też już byłam i nic w zachowaniu się nie zmieniła. Poleciłam nawet kilku koleżankom i są zadowolone. Podsumowując uważam dr Letkiewicz za bardzo dobrego specjalistę i gorąco polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry