Zdecydowałem się skorzystać z oferty Szkoły w Gdańsku-Wrzeszczu po rocznej przerwie w nauce języka angielskiego.
Praca sekretariatu - wzorowa. Panie są zawsze miłe, uśmiechnięte i pomocne. Kursant informowany jest na bieżąco o terminach płatności, a także trwających promocjach i eventach organizowanych przez Szkołę.
Mój język "odrdzewiał"; gramatyka w praktyczny i banalny sposób została mi wyjaśniona, a olbrzymia liczba nowych słówek i zwrotów pozwoliły mi na pewne posługiwanie się językiem. Wszystko to zasługa REWELACYJNEGO lektora jakim jest Pan Marcin.
Pan Marcin to przesympatyczny facet, który w prosty i skuteczny sposób potrafi przekazać kursantom ogromną wiedzę popartą cennym doświadczeniem. Nieustannie zachęca do rozmowy oraz zadawania pytań. Cierpliwie drąży każdy temat, aż wszyscy zrozumieją omawiane zagadnienie. Dzięki temu zajęcia prowadzone są w świetnej atmosferze. Ponadto, skrupulatnie sprawdza zadania domowe, a także proponuje i zachęca do korzystania z innych źródeł nauki języka. To wielka zaleta, gdyż wymaga pracy własnej w domu po godzinach - a o to właśnie chodzi w nauce języka!
Serdecznie polecam! A jeśli język angielski, to tylko u Pana Marcina! :)